Публикаций нет
bērna tētis28.04.2014.
Super izrāde atkal, bērni smejas un aplausi nerimstas. Kaķis Sniedziņš bija nepārspējams jokdaris un scenārijs ir ideāls bez nevajadzīgiem modernismiem.
Everita30.01.2017.
Labdien, Plkst.14 ielikt izradi mazakajiem ir loti nepareizi. Berni taja laika gul diendusu. Un ta tam vajadzetu but. Busim pateicigi un priecigi tikt uz izradi atbilstosa laika, piem., 11:00 un/vai 17:00, 18:00.. Un vel, manuprat, loti acimredzami ir saprotams, ka milzigs pieprasijums ir uz Tris siventini un vilks. Vai tiesam nerastos iespeja to uzvest vairak par 2 reizem menesi. Ta ir visspateicigaka izrade bernam pirmo reizi iepazities ar teatri un izradi kaa tadu, kas rastu turpmaku milestibu uz to... Paldies, Mes.
Aigars07.12.2015.
Bijām pirmo reizi ar 2.5 gadīgo meitiņu, aizrāva līdz ar pirmām minūtēm un nekāda satraukuma vai nesāks garlaikoties :)
Maija01.06.2016.
Fantastiska izrāde. Meitene 3.5 g. skatījās aizrautīgi un vēl ilgi pēc izrādes atdarināja galvenos varoņus un runāja par to izdarībām, ļoti pozitīva izrāde. Iesaku! Lai gan bija mazāki un jūtīgāki bērni, kuri laikam pārbijās un raudāja, bet tas tā ir parasti.
Justīne30.01.2017.
Mūsu bērna pirmā izrāde! Bērns bija ļoti ieinteresēts, es pat teiktu - kā uzburts uz skatīšanos! Pateicoties šai izrādei, tagad nav bail doties uz citām! Ļoti sirsnīga! Bērns gan smējās par jautrajām izdarībām, gan vilka lūpu uz bēdām juzdams līdzi varoņiem! Īpaši iesaku, kā pašu pirmo izrādi bērna dzīvē! :)
Marta04.03.2020.
Super izrāde, 3 gadnieks noskatījās ne brīdi neatslābstot un no sirds izsmējās. Tikai lūgums vecākiem pievērst uzmanību ka ir 3+. Bija sanākuši arī mazāki bērni, kas ātri sāk garlaikoties.
Ваш отзыв
Отправить отзыв!
* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Кукольный театр имеет право его не публиковать
Энид Блайтон

Slavenais pīlēns Tims

Знаменитый утенок Тим
Спектакль на латышском языке Lasīt latviski
Продолжительность: 1:20, 2 cēlieni
Рекомендуем: 2+
Дата премьеры: 26.04.2014.
Xудожник : Гедиминc Котелло
Композитор: Угис Витиньш
Тексты песен: Дайна Стрелевица
Перевод: Ария Силабриеде

О спектакле

Маленький шаловливый утенок Тим использует каждую возможность, чтобы учинить проделки, отваживается быть храбрым, справедливым и правдивым, не боясь затем напороться на неприятности. Тим из весьма обычной семьи уток, живущих своими буднями, обычаями, сплетнями и отношениями в привычном мирке домашних животных. Но любопытство и жизнерадостность Тима сильнее запретов мамы, и из-за этого он попадает как в веселые, так и в весьма опасные приключения.
 
Из каких приключений Тим выпутается целым, а из каких — с изрядно ободранными перьями? Кукольная история о знаменитом утенке Тиме будет ожидать своих зрителей с 2-летнего возраста!
 

 


© Latvijas Leļļu Teātris, 2021