Публикаций нет
Tētis17.03.2014.
Tik mīlīgi tēli sen nebija redzēti un pat vilks bija mīļš, ka mazliet pat palika žēl ka to izvārīja zupā:) Laba klasiskā leļļu teātra izrāde, smuka mūzika, tik žēl ka to vilka dziesmu nekur bērns nevar noklausīties vēlāk, jo grib dziedāt un dziedāt atkal... (tas laikam ieteikums ka varbūt melodiju/vārdus var tomēr publicēt internetā). Un vai pareizi sapratu, ka pašās beigās tārpiņš teicās iet dzīvot VĪNA?! istabā - maziem sivēntiņiem vajag vīna istabu?
Aneta03.01.2018.
Izrādes laikā mazie bērni raudāja, jo bija bail no vilka. Manam trīsgadīgajam dēlam arī nepatika, vińš teica, ka mežā dzīvo pelēks vilks. Vai tiešām sivēnu nevar uztaisīt kā sivēnu, vilku kā vilku. Neizdevusies izrāde, neiesaku.
Marta25.10.2019.
Ļori laba izrāde ar mīļiem tēliem:) Visi tēli fantastiski:)) Neviens nenobijās un neraudāja izrādes laikā.
Anna12.02.2020.
Šī un "Sarkangalvīte un vilks" ir fantastiskas izrādes mazajiem! Arī manai meitai (7 g) ļoti patika. Zālē priecājās gan pieaugušie, gan bērni. Iesaku! Izrāde tiešām ļoti laba - koša, muzikāla, mīlīga un smieklīga un tā liks aiziet ar platu smaidun un jauku noskaņojumu.
AnnP12.02.2020.
Aneta03.01.2018. Nemaz nevaru piekrist šim komentāram. Tad jāiet uz zoodārzu, ja gribas redzēt vilku kā vilku, sivēnu ka sivēnu. Es 2x biju šajā izrādē - neviens neraudāja, bet pārsvarā bērni smējās.
Ваш отзыв
Отправить отзыв!
* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Кукольный театр имеет право его не публиковать
По мотивам сказки

Trīs sivēntiņi un vilks

Три поросенка и волк
Спектакль на латышском языке Lasīt latviski
Продолжительность: 1:10, 2 cēlieni
Рекомендуем: 2+
Драматургия: Ирина Гринденко
Дата премьеры: 15.03.2014.
Режиссер: Вия Блузма
Художник : Гедиминc Котелло
Композитор: Угис Витиньш
Перевод на латышский язык: Дайна Стрелевица

О спектакле

Сказка о трёх  братьях-поросятах – двух легкомысленных и рассудительном – известна уже многим поколениям, и на сцене театра Кукол была поставлена не раз, но в этот раз – спектакль для самых маленьких зрителей. В спектакле сохранен классический сюжет сказки, который готовы сыграть забавные марионетки – хрюшки и злой волк.

Что важнее - беспечное наслаждение жизнью или забота о будущем? Может быть есть смысл общими усилиями найти равновесие, чтобы в жизни и радости хватало, и было безопасно? Как удастся Ниф-Нифу, Нуф-Нуфу и Наф-Нафу спастись от волчьих зубов – смотрите в новом спектакле марионеток "Три поросенка и волк".


© Latvijas Leļļu Teātris, 2021