Публикаций нет
Sandra24.10.2017.
Speciāli pirkām biļeti 1.rindā, lai neviens nesēž priekšā un būtu labāka redzamība, bet diemžēl no 1.rindas nevar pilnībā visu redzēt. Ir epizode, kur tiek apspēlēts caurums sienā, bet no pirmās rindas caurumu nevar redzēt. Ar epizodēm, kas norisinās tieši virs aizslietņiem viss ir kārtībā, bet vēl bija dažas epizodes, kas norisinājās tālāk un no 1.rindas tēliem varēja redzēt tikai pakaušus. Mums bija 3 vietas, bet diemžēl bērnu augstais krēsliņš bija uztaisāms tikai vienam no mūsu 3 krēsliem. Citiem skatītājiem arī bija novērojamas problēmas.
Zane24.10.2017.
Izrāde patika gan trīsgadniekam, gan vecākiem. Parīzes noskaņa un mīļas dziesmas. Nopirkām CD un vēl tagad mājās klausāmies: Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena Pirmajā vietā viņa mums ir Tikai pēc viņas nāk putu krējums, putu krējums un saldējums
Līga21.11.2017.
Milzīgs PALDIES par sniegto prieku! Pašai bija sajūta, ka esmu atgriezusies bērnībā. Abi ar dēlu izsmējāmies, padziedājām un jutām līdzi Pifam. Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzāt mums. Sen pēc teātra apmeklējuma nebiju jutusies tik pacilāta!
Kika21.11.2017.
Diemžēl ļoti vīlāmies jau pirmajā leļlu teātra apmeklējumā - absolūta sižeta neesamība, pirmais cēliens, kas vairāk atgādināja multfilmu "Toms un Džerijs" (kaķis sit suni) un otrais cēliens, kur suns atriebjas kaķim. Nekāda saistība ar iesākto sižeta līniju - Pifam šodien dzimšanas diena. Dziesmas gan bija skaistas, bet tās vairāk mērķētas uz pieaugušo auditoriju.
Ваш отзыв
Отправить отзыв!
* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Кукольный театр имеет право его не публиковать
Жoзe Арнал

Un atkal Pifs...

И снова Пиф...
Спектакль на латышском языке Lasīt latviski
Продолжительность: 1:20, 2 cēlieni
Рекомендуем: 3+
Драматургия: Арнольдс Скутулис, Павилс Шенхофс
Дата премьеры: 01.10.1983.
Режиссер: ,
Художник : Павилс Шенхофс
Композитор : Иварc Вигнерс
Тексты песен: Янис Петерс
Скульптор: Марга Ауструма

О спектакле

Пёсик Пиф и кот Геркулес, тетя Агата и дядя Тонтон, Дуду и Розали. Эти персонажи знамениты и во Франции, где много лет назад их создал французский карикатурист Жан Арнал, и в Латвий, где они известны в течение многих поколений, и в комиксах и как персонажи кукольного театра.


© Latvijas Leļļu Teātris, 2020