Публикаций нет
Sandra24.10.2017.
Speciāli pirkām biļeti 1.rindā, lai neviens nesēž priekšā un būtu labāka redzamība, bet diemžēl no 1.rindas nevar pilnībā visu redzēt. Ir epizode, kur tiek apspēlēts caurums sienā, bet no pirmās rindas caurumu nevar redzēt. Ar epizodēm, kas norisinās tieši virs aizslietņiem viss ir kārtībā, bet vēl bija dažas epizodes, kas norisinājās tālāk un no 1.rindas tēliem varēja redzēt tikai pakaušus. Mums bija 3 vietas, bet diemžēl bērnu augstais krēsliņš bija uztaisāms tikai vienam no mūsu 3 krēsliem. Citiem skatītājiem arī bija novērojamas problēmas.
Zane24.10.2017.
Izrāde patika gan trīsgadniekam, gan vecākiem. Parīzes noskaņa un mīļas dziesmas. Nopirkām CD un vēl tagad mājās klausāmies: Krustmāte Agate mīļa kā svētdiena Pirmajā vietā viņa mums ir Tikai pēc viņas nāk putu krējums, putu krējums un saldējums
Līga21.11.2017.
Milzīgs PALDIES par sniegto prieku! Pašai bija sajūta, ka esmu atgriezusies bērnībā. Abi ar dēlu izsmējāmies, padziedājām un jutām līdzi Pifam. Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzāt mums. Sen pēc teātra apmeklējuma nebiju jutusies tik pacilāta!
Kika21.11.2017.
Diemžēl ļoti vīlāmies jau pirmajā leļlu teātra apmeklējumā - absolūta sižeta neesamība, pirmais cēliens, kas vairāk atgādināja multfilmu "Toms un Džerijs" (kaķis sit suni) un otrais cēliens, kur suns atriebjas kaķim. Nekāda saistība ar iesākto sižeta līniju - Pifam šodien dzimšanas diena. Dziesmas gan bija skaistas, bet tās vairāk mērķētas uz pieaugušo auditoriju.
Zane17.02.2021.
Ļoti vīlāmies izrādē! Sižeta līnija nav uztverama be bērniem ne pieaugušajiem ! Ar Pifa piedzīvojumiem notikumi uz skatuves nav sasaistāmi! Pirmajā cēlienā uz skatuves notiek nevienam nesaprotams haoss ar kliegšanu , kas nav patīkamas nevienam! Otrā cēliena vidū diemžēl aizgājām kopā ar vēl puszāli! Diemžēl šs nav klasiskais stāts par Pifu! Dziesmas protams bija jaukas , bet ne tāpēc mēs armazuļiem dodamies uz leļļu teātri! Skumji!
Marta11.10.2020.
Ļoti jauka izrāde, meita bija sajūsmā (3 gadi un 8 mēneši) - smējās, sižetu lielākoties saprata un dziesmām diedāja līdzi. Ļoti piemērota izrāde šādam vecumam. Iegādājāmies arī CD, noteikti iesaku arī to. Pirms izrādes nopirkām grāmatu "Pifa piedzīvojumi" un palasījām, tāpēc Pifu meita atpazina uzreiz un ļoti priecājās. Vienīgais mīnusiņš, ka nevarēja redzēt labi tādas epizodes kā caurums sienā sēžot pirmā rindā, bet tas ir saprotams, ka pirmajai rindai ir savi plusi un mīnusi.
Ваш отзыв
Отправить отзыв!
* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Кукольный театр имеет право его не публиковать
Жoзe Арнал

Un atkal Pifs...

И снова Пиф...
Спектакль на латышском языке Lasīt latviski
Продолжительность: 1:20, 2 cēlieni
Рекомендуем: 3+
Драматургия: Арнольдс Скутулис, Павилс Шенхофс
Дата премьеры: 01.10.1983.
Режиссер: ,
Художник : Павилс Шенхофс
Композитор : Иварc Вигнерс
Тексты песен: Янис Петерс
Скульптор: Марга Ауструма

О спектакле

Пёсик Пиф и кот Геркулес, тетя Агата и дядя Тонтон, Дуду и Розали. Эти персонажи знамениты и во Франции, где много лет назад их создал французский карикатурист Жан Арнал, и в Латвий, где они известны в течение многих поколений, и в комиксах и как персонажи кукольного театра.


© Latvijas Leļļu Teātris, 2021