Публикаций нет
Jānis11.07.2013.
Kādā pavisam parastā ielā, pavisam parastā mājā Stokholmā vai varbūt tepat Rīgā dzīvo pavisam parasts zēns Brālītis. Un tomēr viņš nav pavisam parast zēns, jo viņam ir visneparastākais draugs pasaulē. Mazliet tukls, īss vīriņš pašos spēka gados, kas dzīvo namiņā uz jumta. Karlsons baida zagļus, ēd saldumus un izjoko bargo Bokas jaunkundzi....ar viņu pavadīt laiku ir tik jauki!
Signe02.10.2014.
Bērnam patika, kaut gan nedaudz sabijās no laupītājiem, bet man nē, jo likás jocīgi, ka personàži runā skatoties uz zăli nevis viens uz otru, un zemtekstā jūtama tāda jocīga ņirgàšanás par brālīti un punktu pielika pavisam slimā brālīša māsa...
Anna19.11.2014.
Es atnācu ar 2,5 gadīgu meitiņu, un man par izbrīnu viņa visu izrādi nosēdēja, lielām un prieka pilnām acīm skatīdamās, beigās aplaudēja līdz ar citiem, un bija tik laimīga! :) Pēc tam 3 nedēļas no vietas man stāstīja par Karlsonu savā bērna valodiņā. :) Tāpēc uz so burvīgo izrādi var iet arī ar mazākiem bērniem! ;)
Santa07.04.2015.
Es biju ar savu 4-gadīgo meitu. Viss bija lieliski, izrāde viņai un man patika. Meitai nepatika tas pirotehnikas būkšķis izrādes pašās beigās. Viņa man it kā nav bailīga meitene, salūtu skatās ar prieku, bet tas pārsteiguma būkšķis viņu mazliet sabiedēja. Man šāda pieredze nebija bijusi, turpmāk cītīgāk izpētīšu izrādes aprakstu.
Teātra mīlis16.06.2015.
Būtu ļoti jauki, ja šai izrādei Maestro rakstītā mūzika tiktu ierakstīta albumā. Teātrim vajadzētu rosināt kādu uz šādu ideju. Būtu ļoti žēl, ja šī mūzika paliktu tikai izrādes ietvaros. Ar albuma palīdzību šī mūzika izietu plašākā publikā
Aija29.02.2016.
Paldies par lielisko izrādi! Bērniem ( 4 un 7 gadi)ļoti, ļoti patika un vecākiem arī. Tas "būkšķis" beigās nedaudz nobiedēja tēti, bet bērni gan smējās kā kutināti. Novēlu, lai vēl daudziem izdodas izbaudīt šo pazīstamā stāsta variāciju.
AnnaP14.11.2016.
Izrāde ļoti interesanta! Aizraujoša gan dažāda vecuma bērniem, gan pieaugušajiem, un zālē bērni no sirds smējās un priecājās līdzi! Aktieri spēlē lieliski, raibas dekorācijas, interesants, spraigs sižets. Iesaku!!
Zane26.03.2018.
Bijām ar 4,5g. veco dēliņu. Izrāde ļoti patika mums abiem. Tā kā leļļu teātri apmeklējam regulāri, tad mājās jau bija leļļu teātra dziesmu disks. Dziesmiņu par Karlsonu dēliņš jau bija iemācījies labu laiku pirms tam, un izrādē ļoti priecīgs dziedāja līdzi!Patiesībā tieši tāpēc aizbraucām uz šo izrādi, ka dziesma viņam tik ļoti patika, ka pats jautāja, kad aizvedīšu uz Karlsonu!
Agnese26.03.2018.
Man ļoti patika Bokas jaunkundze un tētis, un Karlsona intonacijas, un viss. Manuprāt, daudz lieku ārišķību un skaļuma. Dēls (4 gadi) teica, ka patīk, bet bija nedaudz garlaikotāks nekā citas izrādes skatoties.
Anna11.02.2020.
Viena no labākajām Leļļu teātra izrādēm! Ļoti jautra, interesanta, smieklīga. Gāju ar 3-gadnieku. Viņam ļoti patika!
Ваш отзыв
Отправить отзыв!
* Если отзыв не соответствует общепринятым нормам, Кукольный театр имеет право его не публиковать
Астрид Линдгрен

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta

Малыш и Карлсон, который живет на крыше.
Спектакль на латышском языке Lasīt latviski
Продолжительность: 1:45, 2 cēlieni
Рекомендуем: 4+
Драматургия: Стефан Етестам
Дата премьеры: 29.03.2008.
Режиссер: Карлис Аушкапс
Режиссер: Лайла Кирмушка
Сценограф, xудожник по костюмам и куклам: Анита Знутиня-Шеве
Композитор: Раймонд Паулс
Тексты песен: Угис Сеглиньш
Асистент художника: Даце Рожлапа
Консультант по движению: Лилия Липора

О спектакле

На одной совсем обычной улице, в совсем обычном доме в Стокгольме а может быть и здесь, в Риге живет совсем обычный мальчик Малыш. И все же он не совсем обычный мальчик, потому что у него есть самый необыкновенный друг в мире.  Маленький толстенький человечек в самом расцвете сил, который живёт в домике на крыше. Карлсон пугает воров, ест сладости и разыгрывает суровую фрекен Бок ... с ним столь славно проводить время!

«Малыш и  Карлсон, который живет на крыше»  это спектакль для всей семьи — для маленьких зрителей это чудесная история о добром летающем человечке, а родители смогут посмеяться над карикатурной семейкой.

Писательница Астрид Линдгрен в своих работах всегда отстаивала более отверженных обществом, более бедных и одиноких людей. Карлсон всегда был желанным гостем и в среде детей и взрослых. Для зрителей театра Кукол Латвии — для детей и их родителей приход Карлсона помог бы улучшить взаимоотношения  в семье и в обществе. Это смогло бы напомнить родителям, что в детях надовзращивать добросердечные, чуткие, отзывчивые, полные взаимного доверия отношения. Насколько красочен мир, когда мы взаимно любезны, радуем друг друга и помогаем друг другу.

Режиссер Карлис Аушкапс думает, что Карлсон это внутреннее "я" каждого человека, то, для чего в радость жить,встречать других людей, смотря на мир радостными,благожелательными, светлыми глазами. Карлсон Астрид Линдгрен это пожелание автора людям — научиться понимать и любить, чтобы сделать мир лучше.

Предупреждаем, что в спектакле используютсяпиротехнические эффекты!


© Latvijas Leļļu Teātris, 2021