Jaunumi

Noteikumi izrāžu apmeklēšanai augustā

Noteikumi izrāžu apmeklēšanai augustā

Latvijas Leļļu teātris 2021. gada augustā atgriežas pie skatītājiem ar izrādēm dažāda vecuma bērniem!

Pirmo reizi skatītāju vērtējumam nodosim trīs no sešiem pandēmijas laika jauniestudējumiem, kas līdz šim piedzīvojuši vien iekšējās pirmizrādes: "Kiosks",  "38 papagaiļi" (krievu valodā) un "Gudrā sunīte Soņa" (krievu valodā). Ar visu augusta repertuāru varat iepazīties ŠEIT!

Esam laimīgi atkal vērt durvis gan mūsu uzticīgajiem, gan pavisam jaunajiem teātra mākslas baudītājiem! Lai apmeklējums noritētu bez sarežģījumiem, aicinām pirms biļešu iegādes iepazīties ar noteikumiem, kas šobrīd organizatoriem un skatītājiem jāņem vērā.

 

COVID-19 

Izvēloties apmeklēt Latvijas Leļļu teātra organizētu pasākumu un iegādājoties uz to biļeti, Jūs apņematies ievērot pasākuma norises laikā un vietā noteiktos epidemioloģiskos noteikumus. 

Augustā Latvijas Leļļu teātris strādās DAĻĒJI DROŠAJĀ (dzeltenajā) režīmā, kas paredz:

  • Pasākumu drīkst apmeklēt personas ar DIGITĀLO SERTIFIKĀTU*, kas apliecina vakcināciju pret Covid19, pārslimošanas faktu pēdējo 180 dienu laikā vai negatīvu testa** rezultātu

  • Pasākumu bez sertifikāta drīkst apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (neieskaitot)

  • Iegādājoties biļetes, sēdvietas tiek personalizētas - biļetes derīgas tikai kopā ar personu apliecinošu dokumentu 

  • Zālē sēdvietu izkārtojumā jāievēro distance starp mājsaimniecībām

  • Pasākuma norises vietā ārpus skatītāju zāles jāievēro 2 m distance

  • Pieaugušajiem un bērniem no 7 gadu vecuma iekštelpās jālieto sejas maskas

  • Lūgums uz izrādi ierasties 30 min pirms sākuma laika!

 

Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu (no 12 gadu vecuma).

Personalizētā biļete būs derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Neuzrādot nepieciešamos dokumentus, skatītājs zālē netiks ielaist un nauda par biļetēm netiks atmaksāta. 

Ja radušās izmaiņas, elektronisku biļetes personalizācijas maiņu var veikt ŠEIT.

Teātra personāls regulēs skatītāju plūsmu un pārliecināsies par nepieciešamo drošības pasākumu ievērošanu.

 

* Vietnē www.covid19sertifikats.lv iegūts digitāls sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas, Covid-19 pārslimošanas vai negatīva testa rezultāta faktu. Ja nav iespējas sertifikātu iegūt elektroniski, to papīra veidā pēc pieprasījuma izsniedz ārstniecības iestāde vai kādā no vienotās valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centriem.

** Pēdējo 48 stundu laikā veikts Covid-19 tests, un tā rezultāts ir negatīvs, vai pēdējo 6 stundu laikā veikts Covid-19 ātrais antigēna tests, un tā rezultāts ir negatīvs. Personām no 18 g.v. tests tiek apmaksāts no valsts budžeta līdz š.g. 1. 08., personām līdz 18 g.v. – līdz š.g. 1.09.
 

SAITE UZ LR KULTŪRAS MINISTRIJAS INFOGRAFIKU
PAR DAŽĀDAJIEM PASĀKUMU NORISES MODEĻIEM

 
Atpakaļ
Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes.Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.