Jaunumi

Ziemassvētku laiks Leļļu teātrī

Kā ierasts decembrī Latvijas Leļļu teātris piedāvā īpašu ziemas izrāžu repertuāru, rādot iestudējumus, kas, aizmirstot apkārt valdošo kņadu, ļauj iemantot svētku noskaņu un kopā ar bērniem pārdomāt mūžsenās vērtības – draudzību, iejūtību, izpalīdzību, rūpes, sapratni. Nereti arī vecāki atzīst, ka tieši šīs vienkāršās un skaistās pasakas ļaut viņiem atjaunot skaidrību par to, kas šajā laikā un svētkos ir pats būtiskākais.

Līdzās jau zināmajiem darbiem 11. decembrī pirmizrādi piedzīvos iestudējums “Jūlijonkuliņa Ziemassvētki 2”. Atraktīvais Jūlijonkuliņš ar savu kaķi skatītājiem jau pazīstams no stāsta pirmās sērijas – “Jūlijonkuliņa Ziemassvētki”, kas arī šogad būs skatāma Leļļu teātra Lielajā zālē. Savukārt jaunākie varoņu piedzīvojumi galvenokārt tiks izrādīti Latvijas reģionos, iepriecinot ārpusrīgas bērnus.

Bez jau minētajiem iestudējumiem skatītājus svētku laikā gaidīs arī citas izrādes: “Sniega karaliene”, “Ziemas pasaka”, “Sarkanie zābaciņi”, “Sniegbaltītes skola”, “Ezītis un egle”, “Meitene ar sērkociņiem”, “Saulīte un sniega cilvēciņi”. Turklāt no 16. decembra pirms Lielās zāles izrādēm un to starpbrīžos bērnus teātra foajē sagaidīs Ziemassvētku vecītis, uzklausīs priekšnesumus un iepriecinās ar kādu saldumiņu. 

 

Atpakaļ
Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes.Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.