Aleksandrs Jonovs

Aleksandrs dzimis Liepājā. Mīl savu dzimto pilsētu, jūru un jūrmalas smiltis. Savulaik darbojies žurnālistikas pulciņā, mācījies Liepājas 12. vidusskolā, bet 2008. gadā absolvējis Sanktpēterburgas Valsts teātra mākslas akadēmijas leļļu teātra mākslas fakultāti. Aleksandrs ir daudzu Starptautisku festivālu dalībnieks (Igaunijā, Vācijā, Polijā, Rumānijā u.c.) Iespējams - tieši Aleksandra maksimālista un ideālista īpašības viņu atveda līdz Spēlmaņu nakts 2017/2018 nozīmīgajai balvai - "Gada aktieris otrā plāna lomā" par darbu izrādēs "Zelta zirgs" (Melnais princis) un "Krokodils Gena un Pekausis" (Piķamice). 2019. gadā Aleksandrs Melnā prinča lomā atzīts kā "Labākais aktieris" arī 14. Starptautiskajā laikmetīgā leļļu teātra festivālā „ImPuls” (Bukareste, Rumānija). Aleksandrs ir pievērsies arī režisora darbam. 

Latvijas Leļļu teātra aktieris kopš 2008. gada

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.