Pēteris Galviņš

Dzimis Rīgā, taču sanācis dzīvot arī tādās Latvijas pilsētās kā Jūrmala, Ķegums un Saulkrasti. Pirmie soļi aktiermeistarībā sperti, piedaloties skatuves runas konkursā “Zvirbulis” uz Latvijas Leļļu teātra skatuves, kur šobrīd atgriezies kā štata aktieris. Rīgas Valsts tehnikumā ieguvis vidējo profesionālo izgītību, saņemot programmēšanas tehniķa diplomu. Vēlāk vēlme radoši izpausties ņēmusi virsroku un 2013. gadā Pēteris absolvējis Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra un audiovizuālās mākslas katedras bakalaura apakšprogrammu „Dramatiskā teātra aktiera māksla” Mihaila Gruzdova un Indras Rogas vadībā. Turpinot studijas, 2016. gadā ieguvis maģistra diplomu kā teātra mākslas režisors. Par savām nozīmīgākajām lomām atzīst Emīla lomu izrādē “Emīls un Berlīnes zēni” (režisors Ģirts Šolis), kā arī lomas Alberta Kronenberga grāmatas “Tuntuļu Jurītis” iestudējumā (režisors Ģirts Šolis), taču mīļa jebkura loma, kuru spēlējot, tā skatītajam sniedz gandarījumu un prieku.

Latvijas Leļļu teātra aktieris kopš 2014. gada

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.