Elīna Bojarkina

Elīna ir dzimusi un augusi vēju pilsētā Liepājā. Mācījās Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā bioloģijas/ķīmijas klasē un sapņoja kļūt par ārsti. Tomēr veiksmīga likteņa sakritības dēļ nonāca Latvijas Kultūras akadēmijā un absolvēja bakalaura studijas dramatiskajā teātra mākslā ar specializāciju leļļu teātrī. Elīna ir aktrise, kas apbur ar savu sievišķīgo šarmu, melodisko balsi un spējām brīvi darboties gan leļļu, gan dramatiskā teātra dažādajās formās. Paralēli darbam Latvijas Leļļu teatrī piedalās arī dažādos citu teātru projektos. Brīvajā laikā bauda braucienus ar velosipēdu un ceļojumus pamestās, citu aizmirstās būvēs.

Latvijas Leļļu teātra aktrise kopš 2019. gada

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.