Ernests Setons-Tompsons

Divi mazi mežonēni

5+LV
1h 25min  / 2 cēlieni
Kamīnzāle (Rīgas Latviešu biedrības namā)
15,00

Tuvākās izrādes

Par izrādi

Dramatizējums: Marta Mazure-Siliņa
Pirmizrāde: 17.03.2023.

Sems ar Jenu beidzot īsteno ilgi loloto sapni un uzsāk dzīvi mežā kā indiāņi. Jaunā mājvieta ir aizraujoša un biedējoša vienlaikus, tādēļ zēni nolemj pieņemt savā ciltī arī kaimiņu meiteni Gaju. Trijatā viņi sāk iepazīt meža pasaules burvību, dodoties medībās, vērojot dzīvniekus, putnus un citus meža iemītniekus, kuri slēpjas no cilvēkiem. Piedzīvojumi un pārbaudījumi satuvina trijotni, iemāca pieņemt vienam otru un atklāt dabas skaisto varenību. 

Izrāde, kas rosina doties dabā, ļauties brīvībai, iztēlei un neapslāpētam bērnības garam. 

Radošā komanda

Režisors:
Andris Zeļonka
Māksliniece:
Paraskēva Deikina
Gaismu mākslinieks:
Gvido Āboliņš
Tulkotāja:
Tija Pētersone

Video

DIVI MAZI MEŽONĒNI
DIVI MAZI MEŽONĒNI - režisors Andris Zeļonka
“Divi mazi mežonēni” – bērnu izrāde par piedzīvojumiem dabā
Pirmizrāde Latvijas Leļļu teātrī – “Divi mazi mežonēni”

Atsauksmes

Skatītāja

Izrāde patika- puišu tēlojums loti izdevies, bet nepatika Gajas tēlojums Irinas Krastas izpildījumā. Pēc izrādes apjautājos bērnam par to, kā patika izrāde, biju pārsteigta, bērnam arī nepatika Gajas lomas atveidotāja. Tas likās dīvaini, jo saturiski Gaja nebija domāta kā sliktais tēls. Manuprāt, tēlojumus bija pārspīlēts un izskatījās, ka Gajas atveidotāja mēģina būt vīrietis nevis mēģina parādīt savu drosmi un tas savukārt radīja kaut ko samocītu tajā izrādē. Manuprāt, Irina Krasta ir laba aktrise, tikai nepiemērota Gajas lomai.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.