Brāļi Grimmi

Sniegbaltīte un septiņi rūķīši

4+RU
1h 30min  / 2 cēlieni
Lielā zāle (Rīgas Latviešu biedrības namā)
13,50

Par izrādi

Dramatizējums: Hari Vassars
Pirmizrāde: 02.09.2018.

Kurš gan nezina pasaku par sirsnīgo Sniegbaltīti un septiņiem čaklajiem rūķīšiem? Brāļu Grimmu pasakas saturs ir zināms visiem un izrādes formā tā vienmēr bijusi skatītāju iemīļota un labi apmeklēta. 2018. gadā klasiskā leļļu izrāde par skaisto un čaklo princesi piedzīvojusi atjaunojumu - jaunu elpu ieguvušas tās lelles un skatuves iekārtojums.

Muzikālā izrāde, kurā valda romantika un skaistums, veidota pēc labākajām klasikas tradīcijām – skatuves tēls veidots kā fantāzijas pasaku pils, kuras neskaitāmie tornīši un lodziņi ieved mūs Sniegbaltītes smalkajā sirsnības, iejūtības un ilgu pilnajā pasaulē, pretstatā Ķēniņienes skaistajai, bet aukstajai ārienei un ļaunajai dabai. Izrādes lelles veidotas klasiskajā trostu leļļu tehnikā. No iepriekšējā “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” iestudējuma nemainīgs palicis Ķēniņienes tēls, jo mākslinieks Pāvils Šenhofs un skulptore Anna Nollendorfa savulaik radījuši tik spilgtu un trāpīgu tēlu, ka māksliniece Anita Znutiņa-Šēve nolēma to neizmainīt.

Iestudējums turpinās klasisko, skaisto pasaku sēriju. Tādas teātrī ir bijušas “Nāriņa”, “Pelnrušķīte” un tagad “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”. 

 

Radošā komanda

Režisors:
Māris Koristins
Mākslinieki:
Anita Znutiņa-Šēve, Pāvils Šenhofs
Skulptores:
Natālija Davidoviča, Anna Nollendorfa
Video māksliniece:
Evita Rusova
Gaismu mākslinieks:
Uldis Andersons
Komponists:
Silvestrs Zemgals
Dziesmu tekstu autors:
Vladimirs Novikovs
Krievu valodā tulkojis:
Jurijs Abizovs

Lomās

Sniegbaltīte:
Jūlija Meščerjakova
Ķēniņiene:
Lilija Sūna
Princis:
Aleksandrs Jonovs
Mednieks:
Jurijs Luniks
Spogulis:
Jurijs Luniks
Nerrs:
Vladimirs Svoboda
RŪĶĪŠI:
Drošulis:
Rūculis:
Jurijs Luniks
Jautrulis:
Aleksandrs Jonovs
Čīkstulis:
Vladimirs Svoboda
Bailulis:
Olga Larina
Labulis:
Kristīna Varša
Mierulis:
Irina Krasta

Video

"Rūķu mode" Latvijas Leļļu teātrī
Sniegbaltīte Latvijas Leļļu teātrī

Atsauksmes

Надежда

Не могу не написать отзыв о чудесном спектакле! Очень понравился в первую очередь 5-летнему внуку,были под большим впечатлением от игры актеров от оформлением сцены,от кукол! Все было просто на высоте,еще будем ходить и наслаждаться!

Галина

8 июня были на спектакле "Белоснежка и семь гномов" (русскоязычная версия). Очень понравилось! Чудесные куклы, сценография, постановка в целом. Всем создателям спектакля, артистам - наши аплодисменты! Спасибо!

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.