Enida Blaitona

Slavenais pīlēns Tims

2+RU
1h 20min  / 2 cēlieni
Lielā zāle (Rīgas Latviešu biedrības namā)
5,00 - 13,50 EUR

Par izrādi

Pirmizrāde: 22.03.2014.

Mazs, nebēdnīgs pīlēns, kurš izmanto katru izdevību, lai sastrādātu nedarbus, vai tomēr savas nelielās pasaules īstens varonis, kurš uzdrīkstas būt drosmīgs, taisnīgs un patiess, nebaidoties tādēļ iekulties nepatikšanās? Slavenais pīlēns Tims nāk no visai parastas pīļu ģimenes, kas dzīvo visai ierastā mājdzīvnieku sabiedrībā ar savu ikdienu, paražām, tenkām un attiecībām. Taču Tima ziņkāre un dzīvesprieks ir spēcīgāks par mātes aizliegumiem – tā var nokļūt gan jautros, gan visai bīstamos piedzīvojumos. Kurš no tiem izkulsies ar veselu, bet kurš ar apskādētu ādu? Leļļu stāsts par slaveno pīlēnu Timu gaidīs skatītājus no 2 gadu vecuma!

Radošā komanda

Režisors:
Māris Koristins
Mākslinieks:
Gedimins Kotello
Komponists:
Uģis Vītiņš
Dziesmu teksti:
Rodions Kuzmins-Reizvihs

Lomās

Pīlēns Tims:
Lilija Sūna
Māte Pīle:
Kristīna Varša
Kaķēns Melnītis:
Aleksandrs Jonovs
Zosene Tille:
Olga Larina
Lapsa Lote, Varde Kvāka:
Jūlija Meščerjakova
Āzis Buls, Runcis Sniedziņš, Pērtiķis Bimbo:
Jurijs Luniks
Vista Penija, Zirneklis:
Suns Tops:
Deniss Martinjaks
Citas lomas:
Silvija Bitere

Video

Знаменитый утенок Тим

Atsauksmes

Алёна

Были на спектакле 2 года назад, когда дочери было 2 года. Но впечатления остались до сих пор, вспоминаем очень часто, думаю сходить еще раз. Замечательный, добрый, яркий, веселый, рекомендую к просмотру всем.

Vārds

Музыкальный, яркий спектакль. Красивые декорации и много героев. Понравился П.С. В зале много было совсем маленьких зрителей (детей 2+), мне показалось, что ещё рановато и трудно им было высидить.

Ольга

Чудесный спектакль. Сын ( 3 года) в восторге. Немного устал, т к в зале душнова то. Но первое отделение смотрел не отрываясь. Мне и самой очень понравилось. Спасибо.

Лана

Отличный спектакль! Красивый, яркий, шумный, веселый и, как полагается, поучительный :) Для нашей почти 5-леточки было самое то. Дома цитировала фразы из спектакля, вспоминала персонажей. Спасибо Вам огромное!

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.