Astrida Lindgrēne

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta

4+RU
1h 45min  / 2 cēlieni
Lielā zāle (Rīgas Latviešu biedrības namā)
12.00 - 18.00 EUR

Tuvākās izrādes

Par izrādi

Dramatizējums: Stefans Jētestams
Pirmizrāde: 03.03.2012.

Kādā pavisam parastā ielā, pavisam parastā mājā Stokholmā vai varbūt tepat Rīgā dzīvo pavisam parasts zēns Brālītis. Un tomēr viņš nav pavisam parast zēns, jo viņam ir visneparastākais draugs pasaulē. Mazliet tukls, īss vīriņš pašos spēka gados, kas dzīvo namiņā uz jumta. Karlsons baida zagļus, ēd saldumus un izjoko bargo Bokas jaunkundzi....ar viņu pavadīt laiku ir tik jauki!

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta ir izrāde visai ģimenei- mazajiem skatītājiem tas ir brīnumains stāsts par lidojošu, labsirdīgu vīriņu, savukārt vecāki varēs pasmieties par karikatūrisko ģimenīti.

Rakstniece Astrīda Lindgrēne savos darbos vienmēr ir aizstāvējusi sabiedrībā atstumtākos, nabadzīgākos, vientulīgākos cilvēkus. Karlsons vienmēr ir bijis gaidīts viesis gan bērnu, gan pieaugušo vidū. Latvijas Leļļu teātra skatītājiem – bērniem un viņu vecākiem Karlsona atnākšana varētu palīdzēt uzlabot savstarpējās attiecības ģimenē un sabiedrībā. Tas varētu atgādināt vecākiem, kā bērniem mācīt un kopt labsirdīgas, iejūtīgas, atsaucīgas, uzticības pilnas savstarpējās attiecības. Cik krāsaina ir pasaule, kad esam savstarpēji laipni, iepriecinām viens otru un palīdzam viens otram. Režisors Kārlis Auškāps domā, ka Karlsons ir katra cilvēka iekšējais “es”, kam prieks dzīvot, satikt citus cilvēkus, skatoties uz pasauli ar priecīgām, labvēlīgām un gaišām acīm. Astrīdas Lindgrēnes Karlsons ir autores vēlējums cilvēkiem – mācīties saprast un mīlēt, lai pasauli darītu labāku

Brīdinām, ka izrādes laikā tiek izmantoti pirotehnikas efekti!

 

Radošā komanda

Režisors-inscenētājs:
Kārlis Auškāps
Režisore:
Laila Kirmuška
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Komponists:
Raimonds Pauls
Dziesmu teksti:
Valdis Pavlovskis
Horeogrāfe:
Lilija Lipora
Tulkojums no latviešu valodas:
Vladimirs Novikovs

Video

Малыш и Карлсон, который живет на крыше

Atsauksmes

Angelīna

Bijām kopā ar 5 gadīgo dēlu. Mums patika - aktieru spēle ļoti pārdomāta, smieklīgie momenti, kas bērnam it īpaši palika atmiņā. Manuprāt vērtīgākais- dziesmas, kuru meldiņu vēl ilgi dungojām.

Karina

Прекрасный спектакль! Яркий, веселый, музыкальный! Дочка в полном востроге, в зале и дети, и взрослые подпевали! Получили большое удовольствие от просмотра!

Anna

Superīga izrāde! Varbūt brīžam par skaļu, bet visumā forša. Bērniem zālē ļoti patika. Nebija nekādas garlaikošanās. Visi bija pilnībā iekšā izrādē. :)

Анастасия

Очень понравился спектакль. Ребенка впечатли танцующие в темноте плюшки

Алёна

Фрекен Бок просто покорила! Получила колосальное удовольствие от 2 действия. Спектакль хороший, по началу немного смутил образ Малыша, который казался достаточно взрослым. Хороший юмор, выдержан стиль. Деткам понравились проказы Карлсона.

Имя

Спектакль очень веселый, яркий и интересный. Замечательные декорации, веселая музыка, хорошие актеры! Понравился Малыш и Карлсон, Фрекн Бок! На одном дыхании, море удовольствия! Спасибо!

Елена

спектакль замечательный, все молодцы, но особо хочется выделить Фрёкен Бок - она просто божественна

Ludmila

Прекрасный спектакль! Как и всегда, великолепная игра актёров! Интересно и родителям и детям. Спектакль насыщен действием и пронизан юмором. Рекомендую для семейного просмотра ;)

Tatjana

Очень хороший спектакль! Ребёнок в восторге! Всем рекомендую! Дочка немного испугалась хлопушек, но это совсем маленький минус.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Atsauksme iesūtīta!

Publikācijas

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes.Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.