Pēc angļu tautas pasakas motīviem

Trīs sivēntiņi un vilks

2+RU
1h 10min  / 2 cēlieni
Kamīnzāle (Rīgas Latviešu biedrības namā)
15,00 EUR

Tuvākās izrādes

Izpārdots
Izpārdots

Par izrādi

Dramatizējums: Irina Grindenko
Pirmizrāde: 05.01.2014.

Pasaka par trīs sivēnbrālīšiem - diviem vieglprātīgajiem un apdomīgo – pazīstama jau paaudžu paaudzēs. Arī uz Leļļu teātra skatuves tā uzvesta vairakkārt, taču šoreiz – pašiem mazākajiem skatītājiem. Izrādē saglabāts klasiskais pasakas sižets, ko gatavi izspēlēt mīlīgie marionešu ruksīši un nešpetnais vilks.

Kas ir svarīgāk – bezbēdīga dzīves baudīšana vai rūpes par nākotni? Vai varbūt vērts kopīgiem spēkiem meklēt līdzsvaru, lai dzīvē netrūktu ne prieka, ne drošības? Kā Nif Nifam, Nuf Nufam un Naf Nafam izdosies izglābties no vilka zobiem – skatieties jaunajā marionešu izrādē „Trīs sivēntiņi un vilks.”

Brīdinām, ka izrādē tiek lietots stroboskops!

 

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Mākslinieks:
Gedimins Kotello
Komponists:
Uģis Vītiņš

Lomās

Nuf-Nufs, Gliemezis:
Irina Krasta
Nif-Nifs, Lapsa:
Jūlija Meščerjakova
Naf-Nafs, Vilks:
Vladimirs Svoboda
Citas lomas:
Jurijs Luniks

Video

Три поросенка и волк

Atsauksmes

Алёна

Очень веселый и яркий спектакль. Ребенок пританцовывал, хлопал. Одни положительные эмоции. Понравилось, что волк был совсем не страшный.

Jeļena

Огромное спасибо за спектакль!!я в восторге!!!! надеюсь, ребенок тоже (дочке 2,8 года, смотрела, затаив дыхание. были первый раз). оболденно!! получила массу положительных эмоций! намереваемся заглядывать к вам чаще по мере возможности (как на русские, так и на латышские спектакли).спасибо за хорошее настроение!!

Tatjana

Ļoti laba izrāde! Dinamiska un jautra. Bērnam (4 gadi) ļoti patika! :)

Jūlija

Labdien! Mums ar dēlu izrāde ļoti patika! Jautra, priecīga un krāšņa... Labprāt aizietu vēlreiz to noskatīties. Paldies Jums!!!

Aina Laguna

Labdien! Katru vakaru savam mazajam dēliņam stāstu pasaku Trīs sivēntiņi un vilks, skatos Jums repertuārā, bet žēl, ka krievu valodā, varbūt Jums tālākajos plānos ir ieplānots latviešu valodā izrāde parādīt??? paldies

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.