Radjards Kiplings

Riki-tiki-tavi

4+RU
1h 10min  / 2 cēlieni
Kamīnzāle (Rīgas Latviešu biedrības namā)
15,00 EUR

Par izrādi

Dramatizējums: R. Kuzmins-Reizvihs
Pirmizrāde: 09.11.2018.

Šis ir stāsts par kādu kauju, kurā mazais un drosmīgais mangusts Riki-Tiki-Tavi cīnījās gandrīz viens. Džungļu likums saka: "Lai kļūtu par varoni, vispirms ir jāpārvar savas bailes. Jāuzvar pašam sevi." Kad uz Tavas mājas sliekšņa parādās ienaidnieks, var padoties, bēgt vai sākt cīņu. Taču īstu varoni nav tik viegli nobiedēt. Ātrais un lokanais, attapīgais un drosmīgais zvēriņš nevar stāvēt malā, kad viņa mājiniekus apdraud karalisko kobru ģimene.

Katrs mangusts seko senam likumam - skrien un uzzini... tā arī mūsu varonis, izpētot mājas apkārtni un dārzu, iepazīstot kaimiņus,  cīnoties ar ienaidniekiem un aizstāvot savu jauno māju, iegūst draugus ... Un viņa varoņdarbs uz visiem laikiem tiek ierakstīts diženajā "Džungļu grāmatā".

Radošā komanda

Režisors:
Rodions Kuzmins-Reizvihs
Māksliniece:
Arina Kuzmina-Reizviha
Komponists:
Vladimirs Barišņikovs

Lomās

Riki-Tiki-Tavi:
Kristīna Varša
Nagaina:
Olga Larina
Nags:
Vladimirs Svoboda

Video

"Riki-Tiki-Tavi" Latvijas Leļļu teātrī

Atsauksmes

Dace

Burvīga izrāde, koši tērpi un aizraujošs sižets. Dēlam ar draugiem ļoti patika!

Olga

Замечательная постановка, захватывающий, динамичный сюжет и прекрасное художественное оформление! Детям (5 лет) очень понравился спектакль, смотрели с большим вниманием! Сцены сражений завораживают, музыка отлично дополняет действие на сцене. Советуем

Svetlana

Спасибо за спектакль. Замечательная постановка, максимально (на сколько это позволяет формат кукольного театра и отведённое время) приближенная к тексту автора, с оригинальными цитатами из произведения. Немного изменена концовка , но может для детей так лучше. Дочка (5 лет) в восторге, я тоже получила истинное удовольствие от просмотра.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.