Hanss Kristians Andersens

Princese uz zirņa

4+RU
1h 15min  / 2 cēlieni
Kamīnzāle (Rīgas Latviešu biedrības namā)
15,00 EUR

Tuvākās izrādes

Izpārdots
Izpārdots

Par izrādi

Dramatizējums: Vijas Blūzmas skatuves versija
Pirmizrāde: 19.10.2019.

Kādas pavisam nelielas karaļvalsts karalis un karaliene nevarēja vien sagaidīt, kad viņu dēls – princis beidzot sastaps īstu princesi, ko apņemt par sievu. Te kādā vēlā un lietainā vakarā, pie pils vārtiem pieklauvēja meitene....

“Princese uz zirņa” ir muzikāla izrāde ģimenēm ar bērniem no 4 gadu vecuma. 

 

Radošā komanda

Režisore:
Vija Blūzma
Māksliniece:
Anita Znutiņa-Šēve
Mūzikas autors un dziesmu teksti:
Mikus Frišfelds
Videomāksliniece:
Ineta Sipunova

Lomās

Karaliene:
Jūlija Meščerjakova
Princese:
Kristīna Varša
Karalis, princis:
Vladimirs Svoboda

Video

Izrāde "Princese uz zirņa" Latvijas Leļļu teātrī

Atsauksmes

Arta

Mums ar meitiņu Elīzu ļoti pati izrāde, jo tajā bija gan jautra un skaista mūzika, gan ļoti skaista aktieru saspēle un tērpi. Mana meitiņa pēc izrādes vēl ilgi mājās izspēlēja "savu stāstu" pēc redzētā... un bija priecīga. Mēs tieši vakar domājām, ka vēlētos vēl uz kādām izrādēm aiziet, jo bijām tik pavasarī. Liels paldies par brīnišķīgiem aktieriem un šādu iespēju!

Ingrīda

Uz šo izrādi bijām kopā ar 5 gadīgo meitu. Abas bijām sajūsmā par dekorācijām un skaisto mūziku! Paldies aktieriem un māksliniekiem!

Anna

Oriģināli radīta izrāde. Pērkot biļetes, domāju - nez kā Leļļu teātris ieliks šo īso stāstiņu veselā izrādē. Bet ar pārsteidzošu radošumu un oriģinālu pieeju tas tika izdarīts un, teikšu, lieliski! Tā nebūs tāda klasiskā izrāde, kādu mēs zinām pasaku. Tajā ir ielikts vismaz 50% klāt. Lelles + cilvēki. Oriģinālā pasaka + tas, kas varbūt notika, varbūt ne, bet kas to lai zina... Visumā forši. Vienīgais - nevarētu teikt, ka 4-gadnieki šo izrādi sapratīs. Ta būtu vairāk 6+. Pieaugušajiem būs vissaprotamāk. Manam dēlam (4 g) bija par sarežģītu (lai gan patika tās dejas :)). Meita saprata vairāk. Bet visvairāk patika man! :)

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.