Grigorijs Osters

38 papagaiļi

3+RU
1h 10min  / 2 cēlieni
Kamīnzāle (Rīgas Latviešu biedrības namā)
15,00 EUR

Par izrādi

Pirmizrāde: 19.03.2021.

Izrādes "38 papagaiļi" galvenie varoņi ir draugi - runājošais Pērtiķis, kautrīgais zilonis, ekscentriskais papagailis un domīgais Boa. Lai arī katram ir pilnīgi atšķirīgs raksturs, viņi papildina viens otru: kad Zilonim nav drosmes, tad tuvumā atrodas Pērtiķis, kurš ir gatavs bez vilcināšanās mudināt draugu rīkoties vai kad Boa prāto, kā izmērīt savu  augumu, tad Papagailim ir gatavs risinājums. Bērniem noteikti patiks mūsu draugi - galu galā viņiem ir tik unikāli raksturi, manieres un balsis!

Kā saka Grigorijs Osters: "Viss, kas nav zināms, ir šausmīgi interesants." Un, protams, ir šausmīgi interesanti uzzināt kaut ko jaunu, pievienoties nezināmajam. Asprātīgi dialogi Grigorija Ostera garā, smieklīgi joki un jocīgs apjukums uz skatuves neatstās nevienu vienaldzīgu.

Radošā komanda

Režisors:
Aleksandrs Jonovs
Māksliniece:
Vita Radziņa
Komponists:
Rustams Bagirovs
Video :
Emīls Alps

Atsauksmes

Жанна

Красочный, интерактивный спектакль - интересная постановка, на подобии в мире животных скрытой камерой, необычно. Детям понятные герои, понятный сюжет. Понравилось детям 6 и 9 лет, обоим было интересно

Olga

Восхитительный спектакль! Смешной, забавный, про любопытство и доброту. Дети смеялись от души, когда на обезьяну посыпались кокосы! Спасибо актерам за прекрасную игру, насладилась и я, и мой маленький сын.

Tava atsauksme

* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Atsauksme iesūtīta!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.