Janvāris


27. Janvāris Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde jau šo svētdien
16. februārī jau piekto gadu pēc kārtas Uzvaras parka distanču slēpošanas trasē norisināsies Leļļu teātra Jautrā Olimpiāde – aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm svaigā gaisā teatrālās noskaņās. Katru gadu par šī notikuma patronu kļūst kāds olimpietis – šogad lielos un mazos sportiskajās distancēs vadīs kamaniņu braucēja Anna Orlova, kura dalībniekiem būs sagatavojusi arī īpašu pārsteigumu. Lai arī ziema mūs nelutina ar baltumu, SLĒPOŠANAS TRASĒ SNIEGS VĒL IR PIETIEKAMI, lai pasākums noritētu tikai ar niecīgām izmaiņām scenārijā.
Lasīt vairāk...
20. Janvāris Leļļu teātra grāmatu draugi darbībā. 2014. gada 18. janvāris
Latvijas Leļļu teātra grāmatu draugiem bija patiess prieks un gandarījums piedalīties vēsturiskajā grāmatu "ceļošanā" no vecās LNB ēkas uz jauno! VIDEO
Lasīt vairāk...
14. Janvāris Martā skatītājus gaida 3 pirmizrādes
Sākusies biļešu tirdzniecība uz marta izrādēm! Tuvojoties pavasarim, Leļļu teātris piedāvā 3 jaunas izrādes. Vairāk par tām lasiet šeit un mājaslapas izrāžu sadaļā, savukārt ar repertuāru varat iepazīties repertuāra sadaļā.
Lasīt vairāk...
03. Janvāris „Leļļu pasaules goda pilsonim” Pāvilam Šenhofam apritētu 90 gadi
Latvijas Leļļu teātrim, kas nākamās sezonas sākumā svinēs savu 70. dzimšanas dienu, 2014. gads paies ne tikai kā teātra jubilejas gads, bet arī kā teātra ilggadējā scenogrāfa un galvenā mākslinieka Pāvila Šenhofa 90. dzimšanas dienas gads. Apaļo jubileju viņš atzīmētu 5. janvārī. Par godu mākslinieka deviņdesmitgadei izdevniecība NEPUTNS martā laidīs klajā Alda Linē sarakstīto monogrāfiju „Leļļu pasaules goda pilsonis” – līdz šim apjomīgāko pētījumu par Pāvila Šenhofa dzīvi un daiļradi.
Lasīt vairāk...


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >