28. decembrī īpašā cena biļetēm uz JANVĀRA izrādēm!


27. Decembris

Sagaidot Jauno gadu Leļļu teātris vēlas iepriecināt bērnus un viņu vecākus - 28. decembrī tiks rīkota akcija - no plkst. 10:00 līdz 17:00 visas biļetes uz janvāra izrādēm tiks piedāvātas tikai par 5 LVL.

Tas nozīmē, ka par izdevīgu cenu varēs iegādāties biļetes uz šīs sezonas jauniestudējumiem – „Brēmenes muzikanti” latviešu un krievu trupā, kā arī izrādēm „Dvīņu nedarbi” un „Trīs sivēntiņi un vilks” krievu trupā. Būs pieejamas biļetes arī uz pagājušās sezonas jaunumiem („Trakulīte sandalīte”, „Ronja – laupītāja meita”, „Sarkangalvīte” latviešu trupā un „Tāšu namiņš, ledus namiņš” krievu trupā). Janvāra repertuārā no teātra zelta fonda iekļautas izrādes „Un atkal Pifs”, „Lācītis sirsniņā”, „Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, „Kā lauvēns draugu atrada” un citas.

 

Biļetes par īpašo cenu varēs nopirkt ne tikai Leļļu teātra kasē, bet visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Par akcijas cenu nav iespējams iegādāties biļetes uz iepriekš rezervētām vietām.

Atpakaļ

Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >