Decembris


27. Decembris 28. decembrī īpašā cena biļetēm uz JANVĀRA izrādēm!
Sagaidot Jauno gadu Leļļu teātris vēlas iepriecināt bērnus un viņu vecākus - 28. decembrī tiks rīkota akcija - no plkst. 10:00 līdz 17:00 visas biļetes uz janvāra izrādēm tiks piedāvātas tikai par 5 LVL.
Lasīt vairāk...
16. Decembris Leļļu teātrī tapis unikāls iestudējums - marionešu izrāde vismazākajiem "Trīs sivēntiņi un vilks"
Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi – trīs jautri brālīši.... Latvijas Leļļu teātra krievu trupā tie atgriezīsies jau 21. decembrī – neierastā, bet ļoti mīlīgā veidolā.
Lasīt vairāk...
11. Decembris Daina Strelēvica - Latvijas lepnums 2013!
Leļļu teātris sirsnīgi sveic savu ilggadējo darbinieci un neskaitāmu izrāžu dziesmu tekstu autori Dainu Strelēvicu ar Latvijas lepnuma titula iegūšanu! Daina teātrī strādājusi par sabiedrisko attiecību speciālisti, organizējusi dažnedažādus pasākumus, tulkojusi un rakstījusi bērnu lugas, taču visneatsveramākais ieguldījums Leļļu teātra repertuārā ir brīnišķīgie, asprātīgie un skanīgie dziesmu teksti, ko bērni turpina skandināt vēl ilgi pēc izrādes beigām. No pašlaik repertuārā esošajiem iestudējumiem tos var dzirdēt izrādēs „Pīļu namiņa noslēpums”, „Rūķis – sveču lējējs”, „Sniega karaliene”, „Saulīte un sniega cilvēciņi”, „Ērkšķrozīte”, „Gudrais zobiņš” un „Lācītis sirsniņā”, no kurām pēdējām divām Daina Strelēvica ir arī pašas lugas autore.
Lasīt vairāk...


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >