Nuf-Nufs, Gliemezis Elīna Feofanova
Nif-Nifs, Lapsa Jūlija Meščerjakova
Naf-Nafs, Vilks Aleksandrs Jonovs
Jurijs Luniks

Publikāciju pašreiz nav
Aina Laguna06.12.2013.
Labdien! Katru vakaru savam mazajam dēliņam stāstu pasaku Trīs sivēntiņi un vilks, skatos Jums repertuārā, bet žēl, ka krievu valodā, varbūt Jums tālākajos plānos ir ieplānots latviešu valodā izrāde parādīt??? paldies
Jūlija07.01.2014.
Labdien! Mums ar dēlu izrāde ļoti patika! Jautra, priecīga un krāšņa... Labprāt aizietu vēlreiz to noskatīties. Paldies Jums!!!
Tatjana31.03.2015.
Ļoti laba izrāde! Dinamiska un jautra. Bērnam (4 gadi) ļoti patika! :)
Jeļena12.10.2015.
Огромное спасибо за спектакль!!я в восторге!!!! надеюсь, ребенок тоже (дочке 2,8 года, смотрела, затаив дыхание. были первый раз). оболденно!! получила массу положительных эмоций! намереваемся заглядывать к вам чаще по мере возможности (как на русские, так и на латышские спектакли).спасибо за хорошее настроение!!
Алёна16.04.2018.
Очень веселый и яркий спектакль. Ребенок пританцовывал, хлопал. Одни положительные эмоции. Понравилось, что волк был совсем не страшный.
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Pēc tautas pasakas motīviem

Три поросенка и волк

Trīs sivēntiņi un vilks
Izrāde krievu valodā Читать по русски
Izrādes ilgums: 1:10, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 2+
Dramatizētājs: Irina Grindenko
Pirmizrāde: 05.01.2014.
Režisore: Vija Blūzma
Mākslinieks: Gedimins Kotello
Komponists: Uģis Vītiņš

Par izrādi

Pasaka par trīs sivēnbrālīšiem - diviem vieglprātīgajiem un apdomīgo – pazīstama jau paaudžu paaudzēs. Arī uz Leļļu teātra skatuves tā uzvesta vairakkārt, taču šoreiz – pašiem mazākajiem skatītājiem. Izrādē saglabāts klasiskais pasakas sižets, ko gatavi izspēlēt mīlīgie marionešu ruksīši un nešpetnais vilks.

Kas ir svarīgāk – bezbēdīga dzīves baudīšana vai rūpes par nākotni? Vai varbūt vērts kopīgiem spēkiem meklēt līdzsvaru, lai dzīvē netrūktu ne prieka, ne drošības? Kā Nif Nifam, Nuf Nufam un Naf Nafam izdosies izglābties no vilka zobiem – skatieties jaunajā marionešu izrādē „Trīs sivēntiņi un vilks.”


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >