Skaties izrādi SIDRABA EGLE tiešsaistē!


22. Decembris

 

SKATIES IZRĀDI, PIEDZĪVO SVĒTKU SAJŪTU UN ATBALSTI TEĀTRI!

 

No 23. decembra skatītājiem pieejams Ziemassvētku izrādes SIDRABA EGLE ieraksts tiešsaistē, ko iespējams iegādāties un skatīties www.bilesuparadize.lv

Iegādājoties ģimenes biļeti 10.00 eur vērtībā, Jūs saņemsiet kodu, ar kuru turpat Biļešu paradīzes mājaslapā varēsiet piekļūt izrādes ierakstam.

Kods būs derīgs 3 diennaktis jeb 72 stundas no tā iegādes brīža. Izrādes ilgums 40 minūtes. 

Ar biļetes iegādi Jūs palīdzēsiet tapt 2021. gadā iecerētajiem jauniestudējumiem, lai gan mazus, gan jau lielākus bērnus pēc ierobežojumu atcelšanas sagaidītu jaunas un aizraujošas izrādes!

 

SPIEDIET ŠEIT, LAI SKATĪTOS IZRĀDI!

 

SIDRABA EGLE
Daina Strelēvica
(pēc Mirdzas Timmas stāsta motīviem)

Ziemassvētki ir īpašs laiks katrā mājā un, kā izrādās, arī mežā... "Ik gadus laumiņas apstaigāja mežu un Ziemassvētku vakarā izvēlējās vienu egli. To viņas noklāja ar vizuļiem un eņģeļa matiem tā, ka egle visa laistījās kā sidrabā", raksta Mirdza Timma savā sirsnīgajā stāstā "Sidraba egle". Svētku laika notikumus un savdabīgo eglīšu skaistumkonkursu iestudējusi Latvijas Leļļu teātra aktrise un režisore Arnita Jaunzeme, kurai šī Ziemassvētku izrāde bija debija leļļu teātra režijā. Izrāde pirmizrādi piedzīvoja 2018. gada 8. decembrī.

Režisore stāsta: ""Sidraba egle" ir muzikāls notikums, kurā piedalās vāverēni, putniņi, zaķis, vilks, laumiņa, rūķi un "dzīvas" eglītes. Kura no eglēm šogad iegūs godpilno Sidraba egles titulu? Skaties izrādi un Tu visu uzzināsi..."

Režisore: Arnita Jaunzeme
Māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Komponists: Imants Paura
Mūzikas aranžētājs: Silvestrs Zemgals
Gaismu mākslinieks: Uldis Andersons
Dziesmu teksti: Daina Strelēvica

Lomās: Lienīte Osipova, Artūrs Putniņš, Anrijs Sirmais

 

Atpakaļ

Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >