Ēzelis Miķelis Žideļūns
Suns Artūrs Putniņš
Kaķene Arnita Jaunzeme
Gailis Pēteris Galviņš
Saimnieks, Vadonis Pēteris Šogolovs
Saimniece, Dziedonis Santa Didžus
Vārna, Pasaku mežs Dana Avotiņa-Lāce , Lienīte Osipova
Uzraksts Normans Bārbals
Bailulis Edgars Kaufelds
Drošsirdis Dace Vītola
Aklais Anrijs Sirmais
Pasaku mežs: Audra Pētersone, Druvis Anusāns

  • "Piebremzēt prātu", Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 15.10.2013, Santa Raita 
bērna tētis14.10.2013.
Izdevusies izrāde, jo skatītāju zālē ir klusums, kuru pārtrauc tikai bērnu smiekli vai neviltoti bērnu aplausi izrādes laikā skanot kārtējai dziesmiņai. Visi tēli ir viegli saprotami un izpaliek parastie bērnu jautājumi, kas tad īsti notiek. Vienīgi nezinu vai bija tiešām jālauž padomju laika stereotips, ka laupītāji ir slikti, jo 4 gadīgs bērns pēc izrādes prasa vai tiešām ir labi zagt un laupīt kā to izrādē parāda režisors izrādes beigās akcentējot, ka tie ir labie laupītāji... Un varbūt var arī par to smēķēšanu pasaku mežā aizstāt ar ko citu, pie tam ka smēķēt ir vispār slikti bērnu klātbūtnē ne tikai pasaku mežā.
2.b skolēni un skolotāja21.10.2013.
Mums 16.oktobrī 14.00 izrāde patika. Tā bija ļoti interesanta. Īpaši izdomāts bija par dūmiem. Patika Kaķene, Ēzelis, Suns, Gailis un arī pārējie tēli. Aktieriem bija smuki kostīmi un interesanti mati. Mums ļoti patika dziesmas. Paldies par iespēju bez maksas noskatīties izrādi!
patika31.10.2013.
Paldies par krāšņo izrādi. Īpaši patika Ēzelis un pasaku meža ceļa zīme. Patika, ka izrāde bija gaiša (vizuāli). Pirms kāda laika bijām uz Sniegbaltīti - tā gan bija pārāk tumša un drūma. Ne īpaši gāja pie sirds laupītāju skaļums. Bet, šķiet, bērnus tas netraucēja.
Linda20.01.2014.
Ļoti jauka izrāde. Patika gan man, gan abiem maniem puikām (3,5 gadi un 6,5 gadi).
Vārds20.01.2014.
Izrāde patika. Ļoti skaisti tērpi.
Līga17.02.2014.
Ļoti patika gan man gan 3 un 7-gadniecēm.Tērpi jauki,muzikālā daļa interesanta.Koša ,aizraujoša izrāde.PALDIES!!!
Sigita Paula19.01.2015.
Brīniškīga, sirsnīga, krāšņa, muzikāli skaista un aizraujoša izrāde, kas patika ne tikai man, bet arī krustmeitiņai. Leļļu teātris nebeidz mani pārsteigt! :) Lieliska aktierspēle, skaistas dekorācijas, krāšņi tērpi un lipīgas dziesmas! Paldies visai izrādes komandai! :) Plašāk par izrādi un sajūtām manā blogā: http://sigita-paula.blogspot.com/2014/11/uz-bremeni-kur-laime-visus-sauc.html
Gita30.11.2015.
Reti gaumīga izrāde, bez klišejām, kas tik bieži sastopamas bernu izrādēs. Man un meitiņai patika!
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Ivars Lūsis (pēc Brāļu Grimmu pasakas motīviem)

Brēmenes muzikanti

Izrādes ilgums: 1:15, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 3+
Pirmizrāde: 12.10.2013.
Režisors: Ivars Lūsis
Scenogrāfe, kostīmu māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Komponists: Silvestrs Zemgals
Dziesmu teksti: Ivars Lūsis

Par izrādi

Brāļu Grimmu pazīstamais stāsts ieguvis jaunu ietērpu – tas pārtapis muzikālā pasakā visai ģimenei. Četri draugi – ēzelis, suns, kaķene un gailis patiešām dosies uz savu sapņu zemi Brēmeni, bet ceļojuma laikā viņus sagaidīs jauni notikumi un jauni šķēršļi, ko draugi kopīgiem spēkiem pārvarēs.

Ass prāts, drosmīga sirds un dziesmas būs viņu pavadoņi ceļā caur pasaku mežu, kurā nāksies būt attapīgiem un bezbailīgiem. Vai draugi nokļūs Brēmenē un kļūs par ielu muzikantiem? Tas lai paliek noslēpums, ko atklāt iespējams tikai noskatoties izrādi...

„Šīs izrādes galvenais uzdevums ir lauzt stereotipu par Brāļu Grimmu pasakas traktējumu padomju laikā tapušajai krievu multfilmai ar tādu pašu nosaukumu. Vēlme ir parādīt, ka redzējums uz lietām var būt dažāds un tas, ka Brēmenes muzikantu slavenā ceļa dziesma var skanēt arī daudz savādāk. Izrādē būs pilnīgi jauni teksti, pilnīgi jauna oriģinālmūzika, kā arī pilnīgi jauni varoņi”, atklāj izrādes dramaturgs un režisors Ivars Lūsis.


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >