Publikāciju pašreiz nav
Dzīle16.11.2016.
Paldies par burvīgo izrādes noskaņu ! Vienīgi nobeigumā jēgpilnāk būtu no kofera izņemt nevis neko nesimbolizējošu apelsīnu, bet "Mazā Prinča"grāmatu un , aktieriem apsēžoties uz krēsla, pāršķirstīt un uzaicināt bērnus pārlasīt šo grāmatu, jo izrādē daudz kas netika izstāstīts.
Dana05.12.2016.
Iesaku vecākiem apdomāt vai tiešām Jūsu bērns spēj koncentrēties 50 min. Izrādē bija arī mazāki bērni par 6 gadi, kuriem diezgan ātri apnika un teātra darbiniece bija spiesta viņus kušināt un atturēt no vārtīšanās. Šī izrāde ir vecākiem bērniem, noteikti virs 7 gadi vai pat pieaugušajiem.
Meja19.12.2016.
Izrāde noteikti ir vecākiem bērniem un pieaugušajiem. 6 un 7 gadu veci abi vienā balsī apgalvoja, ka bija garlaicīgi un nevarējuši sagaidīt beigas.
Maruta 30.04.2017.02.05.2017.
Paldies par neparasto, bet brīnišķīgo izrādi! Laikam jau derētu bērnu vairāk sagatavot šai izrādei... ka sākumā ir lidmašīnas skaņa utt. Manai mazmeitai (bez mēneša 7 gadi) vislabāk patika Planēta ar Karali!
Dace22.01.2019.
Izrāde bērniem (drīzāk gan pieaugušajiem) noteikti virs 7 vai pat vairāk gadiem. Filozofiski apcerīga, bērniem diez vai piemērota. Doma apslēpta pārāk dziļi. Zālē bija ap + 30 grādiem un tas nepalīdzēja noturēt uzmanību. Man kā pieaugušajam izrāde patika.
Signe22.01.2019.
Paldies par izrādi! Ideja par smilšu animāciju ir lieliska, bet izrādes potenciāls tomēr līdz galam netiek izmantots, brīnuma sajūta īsti nerodas. Aktieru runasveids pārāk piezemēts, brīžiem neloģiskas intonācijas, izrādes temporitms pieklibo, nepaliek laika atskārsmei. Bērni sāk garlaikoties, lai gan ar maziem uzlabojumiem varētu likt viņu elpai aizrauties. Veiksmi darbā!
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Antuāns de Sent-Ekziperī

Mazais princis

Izrādes ilgums: 0:50, 1 cēliens
Ieteicamais vecums: 6+
Dramatizētājs: Vijas Blūzmas skatuves versija
Pirmizrāde: 23.09.2016.
Režisore: Vija Blūzma
Māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Komponiste: Ilze Grunte

Par izrādi

Skaistais un gudrais stāsts, kas atzīts par 20. gadsimta labāko franču literatūras sasniegumu, pie skatītājiem nonāks smilšu animācijas tehnikā divu aktieru izpildījumā.

Bērnībā viss ir atklājums. Tik bieži vecākiem nākas atbildēt uz jautājumu “Kas tas ir?” vai “Ko tas nozīmē?”. Lielos dzīves jautājumus, ko pieaugušais sev jau noformulējis, bērns vēl tikai iepazīst, neatlaidīgi jautājot un lūdzot būt par pavadoni šajā sarežģītajā un vienlaikus aizraujošajā ceļā.

Izrāde aicina kopā ar mazo princi vēlreiz doties izziņas un atklāsmju ceļojumā, no jauna iepazīstot ne tik daudz pasauli ap mums, cik vienam otru. 

Režisore Vija Blūzma stāsta: “Pats fascinējošākais ir tas, ka izrādes radīšana notiek konkrētajā brīdī. Skatītāju acu priekšā aktieris strādā ar smiltīm, un var ieraudzīt to brīnumu, kā top pasaka, vesela pasaule, kā tā mainās. Visinteresantākais man šajā materiālā, šajā brīnišķīgajā klasiskajā stāstā par mazo princi šķiet pats mazais princis. Viņš atklāj pasauli un sevi caur cilvēkiem, caur piedzīvojumiem, caur notikumiem, tajā pašā laikā citi atklāj sevi caur viņu. Mazais princis ir kā bērns, kurš ļoti alkst izzināt šo pasauli, saprast, kā tā darbojas, kāpēc viss notiek tieši tā un ne citādi. Un ar savu bērna skatījumu viņš uz to visu paskatās daudz skaidrāk, daudz godīgāk. Tieši tāpat, kā bērni gribētu, lai mēs atbildētu uz viņu jautājumiem – skaidri un godīgi, necenšoties neko piepušķot, uzlabot vai nomaskēt. Būtu lieliski, ja vecāki ar bērnu pirms nākšanas uz teātri grāmatu izlasītu un par to parunātu, tad izrāde varētu būt kā turpinājums šai sarunai.” 

Izrāde paredzēta bērniem no 6 gadu vecuma un pieaugušajiem.


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >