Sarkangalvīte Baiba Vanaga, Dana Avotiņa-Lāce
Māmiņa, Vecmāmiņa Santa Didžus
Vilks Anrijs Sirmais
Mednieks Miķelis Žideļūns

Publikāciju pašreiz nav
Inese23.11.2016.
Fantastiska izrāde, meitai 2.9 gadi, bij sajūsmā un ilgi vēl atcerējās.
Ilze18.09.2017.
Brīnišķīga izrāde! Ļoti patika mums abām!
Ance05.06.2018.
Esam bijušas uz gandrīz visām 2+ bērnu izrādēm. Sarkangalvīte un vilks ir visjaukākā no visām redzētajām- uz to bijām pat divreiz un labprāt ietu vēl. Manā skatījumā tieši tādai ir jābūt šīs vecuma grupas leļļu teātra izrādei- bērnišķīgi mīļai, bez visādiem šausmu momentiem. Izrādē īpaši patika vecmāmiņas klavierspēle, vecmāmiņas satikšanās ar vilku bija asprātīga, Sarkangalvītes izdarības arī komiskas. Novēlu teātra kolektīvam vairāk tādas mīļas, pozitīvas un bērnišķīgas izrādes- šajā vecuma grupā "ļaunos" tēlus un sižeta spriedzi mazie bērni tik un tā nespēj novērtēt. Toties priecīgi dejojošas un dziedošas lellītes bērnus sajūsmina.
Marta25.10.2019.
Tēli ļoti interesanti un mīlīgi, bet kaut kāda bīrdī izveidojas skaļums un skatuves un arī zālē, kad vairs uzmanību nevar noturēt ne bērni, ne vecāki. Vecmāmiņa fantastiska:)
Anna12.02.2020.
Nu šī ir super! :) Viena no vislabākajām! Patika gan bērniem (dažāda vecuma), gan vecākiem. Dievinu šīs lelles un dekorācijas - krāsainas, košas. Izrāde pozitīva un ar humoru. Vilks vispār SUPER. Un vecmāmiņa lieliska. Izrādē varēs gan nosmieties, gan noteikti aiziesiet ar platu smaidu. :)
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Pēc tautas pasakas motīviem

Sarkangalvīte un vilks

Izrādes ilgums: 1:15, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 2+
Dramatizētājs: Irina Grindenko
Pirmizrāde: 21.11.2015.
Režisore: Vija Blūzma
Mākslinieks: Gedimins Kotello
Komponists: Anrijs Sirmais
Tulkotāja: Daina Strelēvica

Par izrādi

Pēdējā desmitgadē Latvijas Leļļu teātris eksperimentē ar dažādām leļļu vadīšanas tehnikām. Viens no šādiem eksperimentiem un jaunumiem ir marionešu izrādes bērniem. Pirmais marionešu iestudējums mazuļiem bija “Trīs sivēntiņi un vilks”, kas tapa 2014. gadā un ieguva lielu skatītāju atzinību. Nu režisore Vija Blūzma kopā ar mākslinieku Gediminu Kotello un mūzikas autoru, Leļļu teātra aktieri Anriju Sirmo sarežģītajā marionešu vadīšanas tehnikā radījuši vēl vienu izrādi pašiem mazākajiem – “Sarkangalvīte un vilks”. Pēc Brāļu Grimmu pasakas motīviem to dramatizējusi Irina Grindenko.

Izrādes veidotāji saglabājuši pasakas tradicionālo sižetu un izveidojuši iestudējumu, kas skatītājiem atgādina, cik svarīgi mīlēt un sargāt savus tuvākos, cik svarīgi palīdzēt un viņos ieklausīties.


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >