Sniegbaltīte, Vārna, Lapsēns Dace Vītola
Kraukšķītis Silvija Bitere
Sniģis, Rūķis Edgars Kaufelds
Sniģe, Lapsa Santa Didžus
Salatētis, 2. rūķis, Lapsēns Miķelis Žideļūns

Publikāciju pašreiz nav
Judīte22.12.2014.
Šodien biju ar mazdēliņu izrādē. Mums ļoti patika: skaistas dekorācijas, interesants muzikālais pavadījums.
Aneta03.01.2018.
Margaritas Stārastes jaukā pasaka sabojāta. Mēs ar dēlu pirms izrādes vairākas reizes pārlasījām, bet izrādē viss savādāk. Dēls teica, mammu,bet kāpēc teātrī nav kā tu man lasīji grāmatā? Izrāde laika vilties.
Anna12.02.2020.
Šī ļoti patiks maziņiem. Gāju ar savu 2-gadīgo dēlu. Viņam bija interesanti. Izrāde viegla, mīļa un jauka. Meitai bija toreiz 6 gadi un arī viņa labprāt noskatījās :)
Marta18.02.2020.
Izrāde ļoti patīkama, bērnam 2,10 gadi. Dažādi sižeti, kas bērnam ļoti patika. Pat vēlētos aizvest vēlāk bērnu atkal uz šo izrādi, jau mazliet lielākā vecumā.
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Margarita Stāraste

Ziemas pasaka (Pasaka par Kraukšķīti)

Izrādes ilgums: 1:15, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 2+
Pirmizrāde: 18.12.2003.
Režisors: Hermanis Paukšs
Režsisora asistente: Lilija Lipora
Scenogrāfs: Jānis Jansons
Komponists: Roberts Ūdris

Par izrādi

Ar Margaritas Stārastes ilustrētajām pasakām uzaugušas un vēl joprojām aug arvien jaunas paaudzes. Stāstījuma un zīmējuma vienotība mīļumā, cilvēka un dabas vienotība, senu motīvu un šodienas dzīves parādību vienotība – tas viss tik dziļi iespiežas mazā cilvēka atmiņā, ka to vairs nav iespējams aizmirst pat vecumā. Margaritas Stārastes pasakas ir kā tilts, uz kura satiekoties, mēs saprotamies gan ar saviem bērniem, gan vecākiem.

Hermanis Paukšs: "Veidojot "Ziemas pasakas" scenāriju, centos nenodarīt pāri rakstnieces stāstījuma savdabībai, nemainot tajā vairāk, cik galēji nepieciešams tā pielāgošanai skatuves prasībām, un šķiet, ka tas man ir izdevies. Tāpat mākslinieks Jānis Jansons gandrīz nemainītus saglabāja personāžu tēlus lellēs un, veidojot dekorācijas, raudzījās, lai skatuves ietērps atbilstu Margaritas Stārastes "burtam un garam".

"Ziemas pasaka" papildināta ar Roberta Ūdra mūziku un dziesmām, kuru melodijas ir tikpat viegli uztveramas kā Margaritas Stārastes stāstījums un vēl ilgi paliek atmiņā kā "dungojamās dziesmiņas".


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >