Sarkangalvīte Jūlija Meščerjakova
Mamma, Vecmāmiņa Elīna Feofanova
Vilks Aleksandrs Jonovs
Mednieks Jurijs Luniks

Publikāciju pašreiz nav
Алёна16.04.2018.
Хорошая постановка, красочная и интересная. Маленькие детки могут испугаться волка, поэтому рекомендовала бы не раньше 3 идти.
Лариса18.12.2017.
Спектакль красивый, красочный, интересный. В 2 года некоторым зрителям рановато, но в 3-4 и даже 5 самое то! Постановка классическая, очень понравилась.
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Pēc pasakas motīviem

Красная Шапочка и волк

Sarkangalvīte un vilks
Izrāde krievu valodā Читать по русски
Izrādes ilgums: 1:15, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 2+
Dramatizētājs: Irina Grindenko
Pirmizrāde: 10.04.2015.
Režisore: Vija Blūzma
Mākslinieks: Gedimins Kotello
Komponists: Anrijs Sirmais

Par izrādi

Pēdējā desmitgadē Latvijas Leļļu teātris eksperimentē ar dažādām leļļu vadīšanas tehnikām. Viens no šādiem eksperimentiem un jaunumiem ir marionešu izrādes bērniem. Pirmais marionešu iestudējums mazuļiem bija “Trīs sivēntiņi un vilks”, kas tapa 2014. gadā un ieguva lielu skatītāju atzinību. Nu režisore Vija Blūzma kopā ar mākslinieku Gediminu Kotello un mūzikas autoru, Leļļu teātra aktieri Anriju Sirmo sarežģītajā marionešu vadīšanas tehnikā radījuši vēl vienu izrādi pašiem mazākajiem – “Sarkangalvīte un vilks”. Pēc Brāļu Grimmu pasakas motīviem to dramatizējusi Irina Grindenko.

Izrādes veidotāji saglabājuši pasakas tradicionālo sižetu un izveidojuši iestudējumu, kas skatītājiem atgādina, cik svarīgi mīlēt un sargāt savus tuvākos, cik svarīgi palīdzēt un viņos ieklausīties.


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >