Morics Daumants Švampe
Melhiors Miķelis Žideļūns
Vendla Lienīte Osipova
Bergmaņa kundze Laila Kirmuška
Gabora kundze, Kalēja sieva Audra Pētersone
Otto, Fligengots Edgars Kaufelds
Ernests, Habebalds Aleksandrs Jonovs
Hansiks, Cungenšlags Artūrs Putniņš
Marta Dana Avotiņa-Lāce
Ilza Santa Didžus
Meitene Jūlija Meščerjakova
Zonnenštihs Pēteris Šogolovs
Cilvēks maskā, Ārsts Valdis Vanags
Tea Aleksandra Brunere

Publikāciju pašreiz nav
Kristīne30.09.2013.
Redzēju izrādi un man tā likās ļoti dramatiska traģikomēdija-caur it kā kuriozo atklājās ļoti sāpīgi pārdzīvojumi!Priecājos par aktierspēli!Uzskatu,ka attēlotā tēma ir aktuāla mūsdienās un pusaudži tiešām ilgojas būt saprasti visos laikos!
Vārds27.01.2014.
Paldies par uzdrīkstēšanos stāties bargās žūrijas - pusaudžu priekšā. Aplausi pierādīja, ka neskatoties uz troksni ar replikām skatītāju zālē, izrāde bija aizkustinājusi. Man patika!
velga27.01.2014.
Paldies par drosmi stāties kritiskās publikas - pusaudžu priekšā. Neskatoties uz replikām zālē, aplausi pierādīja, ka jūs esiet sadzirdēti!
Zane27.01.2014.
Pirms šīs izrādes bija redzēts Spring awakening brodvejas iestudējums un zināms sižets. Pirmo reizi apmeklēju Leļļu teātra izrādi un biju patīkami pārsteigta. Lieliska aktierspēle! Interesanta izrādes interpretācija. Noteikti ieteiktu visiem jauniešiem!
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Franks Vēdekinds

Pavasara atmoda

Izrādes ilgums: 2:00, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 14+
Pirmizrāde: 17.05.2013.
Režisors: Ivars Lūsis
Scenogrāfs, mākslinieks: Aigars Ozoliņš
Tērpu māksliniece: Ieva Veita
Komponists: Silvestrs Zemgals
Tulkojums: Ivars Lūsis

Par izrādi

„...savāda lieta tā dzīve… Maniem vecākiem droši vien varēja būt desmit citi, daudz labāki bērni, bet esmu es… un man vēl jābūt viņiem pateicīgam, ka es esmu… Es taču to nevienam nelūdzu, es pat nezinu kā tas notika…”

 
Neskatoties uz to, ka luga tapusi 1901. gadā, izrāde ir iecerēta kā mūsdienīga pasaka tīņiem un viņu vecākiem, kā stāsts par pasaules un sevis izzināšanu, sevis un līdzcilvēku iepazīšanu. Pavasaris ir laiks, kad mostas daba, līdz ar to arī cilvēks- izrādes galvenie varoņi ir tīņu vecumā- savā „dzīves pavasarī”, kad viņi atplaukst, viņos mostas dziņas, kas varbūt vakar vēl bija svešas.
 
Izrādē vieglā un rotaļīgā formā tiks runāts par seksualitāti, kura, ja reizēm netiek laicīgi apzināta, var izvērsties diezgan postošās lietās. Tāpat tiks akcentētas jauniešu un vecāku sasvstarpējās attiecības, atklātības un uzticēšanās nozīme.
 
Franks Vēdekinds līdzās tādiem literātiem kā Franks Verfels, Francis Kafka un Georgs Trākls pārstāv ekspresionisma virzienu austriešu literatūrā 20.gs.sākumā.

Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >