Kritiķi par izrādi:

„(..) Jutos tā, it kā atkal būtu maza, līksma meitenīte, kas no visas sirds piebalsoja aktieru dziedātajam: "Kā viņu sauc? Kā viņu sauc? Karlsons!", jo jauno un ne tik jauno aktieru degsme aizrāva visus zālē sēdošos. (..)”

/Kristīne Sadovska Laikraksts Diena/

„ (..) Kas par vienreizēju aktierspēli! Kas par kustībām! Kas par apģērbu! Kas par iznācienu tango dejas ritmā! To nevar izstāstīt, to ir jāredz!”

/Laikraksts Austrālijas Latvietis/

 

Skatītāji par izrādi:

„Paldies! Izrāde iepriecināja gan mammu, gan 5 gadīgo dēlēnu!”

/Maija/

„Izrāde ir lieliska! Paldies!"

/Signe/

Ļoti jauka....! Man ir tā grāmata!

/Elizabete/

Vislabākais bija Brālītis!!!/

/Indra/

Liels paldies par Jūsu darbu. Izrāde patiešām bija ļoti, ļoti jauka!!! Pēc kāda laika, ja vien tā būs repertuārā, būs jāaiziet otru reizi. :)

/Inga/

O-Bokas jaunkundz !!! Mēs arī gribam Tāāādu mājkalpotāju!!! 

Liels paldies par priecīgo noskaņojumu, ko piešķīrāt visai dienai!!!

/piellūdzējs/

Delam 3,g, loti patika.. noteikti aiziesim velreiz!

/Liene/

perfekta izrāde! Tā ir izrāde gan mazajiem gan lielajiem!

Man- mammai asaras bira no sajūsmas, un no bēdā, ka bija jāiet mājās:)).
es ar sajūsmi visiem stāstu par šo izrādi.. Kautko tik labu es nebiju redzējusi sev.. Es jau domāju iegādāt biļetes atkārtoti un atvest uz izrādi meitinas vecvecākus no laukiem :))
Super, tas bija vienreizēji!! Paldies Teātrim!!

/Aija/

Burvīga izrāde! Burvīgs aktieru sniegums! Mums ar 3-gadīgo meitiņu ļoti, ļoti patika! Paldies! Jauki pavadīts vakars. Vēl ilgi dungojām:"Kā viņu sauc? Kā viņu sauc...."

/Linda/

Šodien noskatījāmies izrādi. Ļoti, ļoti patika. Līvai vislabāk patika Brālītis un tievākais no zagļiem:))

/Līva/

Kā uzlabojāt omu drūmajā rudens dienā !!! PALDIES visiem !

ĪPAŠI Bokai!!!

/Helma/

Mīļš paldies par izrādi,tā bija ideāla. Nu un Bokas jaukundze bija ideāla ,nu vienkārši ideāla. Paldies.

/Ieva/

Paldies par jauko izraadi! Manai meitai (5g.) nu loti patika. Atraktiivi aktieri, skanigas dziesminas, gaismas un duumi, biju patiikami paarsteigta!!!

/Liene/

ļoti jauka izrāde, bet žēl, ka tik maz skatītāju to var noskatīties- piemēram, martā tikai divas izrādes!

/Ginta/

izrāde ir lieliskā! paldies!

/Signe/

Paldies! Izrāde iepriecināja gam mammu gan 5 gadīgo dēlēnu!

/Maija/

Ļoti jauka izrāde, patika gan mums (abiem pieaugušajiem), gan divgadīgajam dēliņam. Paldies!

/Laura/

Ļoti jauka izrāde! Var izsmieties gan bērni, gan pieaugušie. Sākumā izrāde likās dīvaina - aktieru staigāšana pa skatuvi un dialogi. Kopumā ĻOTI PATIKA, malači!

/Marija/

 


 

Jānis11.07.2013.
Kādā pavisam parastā ielā, pavisam parastā mājā Stokholmā vai varbūt tepat Rīgā dzīvo pavisam parasts zēns Brālītis. Un tomēr viņš nav pavisam parast zēns, jo viņam ir visneparastākais draugs pasaulē. Mazliet tukls, īss vīriņš pašos spēka gados, kas dzīvo namiņā uz jumta. Karlsons baida zagļus, ēd saldumus un izjoko bargo Bokas jaunkundzi....ar viņu pavadīt laiku ir tik jauki!
Signe02.10.2014.
Bērnam patika, kaut gan nedaudz sabijās no laupītājiem, bet man nē, jo likás jocīgi, ka personàži runā skatoties uz zăli nevis viens uz otru, un zemtekstā jūtama tāda jocīga ņirgàšanás par brālīti un punktu pielika pavisam slimā brālīša māsa...
Anna19.11.2014.
Es atnācu ar 2,5 gadīgu meitiņu, un man par izbrīnu viņa visu izrādi nosēdēja, lielām un prieka pilnām acīm skatīdamās, beigās aplaudēja līdz ar citiem, un bija tik laimīga! :) Pēc tam 3 nedēļas no vietas man stāstīja par Karlsonu savā bērna valodiņā. :) Tāpēc uz so burvīgo izrādi var iet arī ar mazākiem bērniem! ;)
Santa07.04.2015.
Es biju ar savu 4-gadīgo meitu. Viss bija lieliski, izrāde viņai un man patika. Meitai nepatika tas pirotehnikas būkšķis izrādes pašās beigās. Viņa man it kā nav bailīga meitene, salūtu skatās ar prieku, bet tas pārsteiguma būkšķis viņu mazliet sabiedēja. Man šāda pieredze nebija bijusi, turpmāk cītīgāk izpētīšu izrādes aprakstu.
Teātra mīlis16.06.2015.
Būtu ļoti jauki, ja šai izrādei Maestro rakstītā mūzika tiktu ierakstīta albumā. Teātrim vajadzētu rosināt kādu uz šādu ideju. Būtu ļoti žēl, ja šī mūzika paliktu tikai izrādes ietvaros. Ar albuma palīdzību šī mūzika izietu plašākā publikā
Aija29.02.2016.
Paldies par lielisko izrādi! Bērniem ( 4 un 7 gadi)ļoti, ļoti patika un vecākiem arī. Tas "būkšķis" beigās nedaudz nobiedēja tēti, bet bērni gan smējās kā kutināti. Novēlu, lai vēl daudziem izdodas izbaudīt šo pazīstamā stāsta variāciju.
AnnaP14.11.2016.
Izrāde ļoti interesanta! Aizraujoša gan dažāda vecuma bērniem, gan pieaugušajiem, un zālē bērni no sirds smējās un priecājās līdzi! Aktieri spēlē lieliski, raibas dekorācijas, interesants, spraigs sižets. Iesaku!!
Zane26.03.2018.
Bijām ar 4,5g. veco dēliņu. Izrāde ļoti patika mums abiem. Tā kā leļļu teātri apmeklējam regulāri, tad mājās jau bija leļļu teātra dziesmu disks. Dziesmiņu par Karlsonu dēliņš jau bija iemācījies labu laiku pirms tam, un izrādē ļoti priecīgs dziedāja līdzi!Patiesībā tieši tāpēc aizbraucām uz šo izrādi, ka dziesma viņam tik ļoti patika, ka pats jautāja, kad aizvedīšu uz Karlsonu!
Agnese26.03.2018.
Man ļoti patika Bokas jaunkundze un tētis, un Karlsona intonacijas, un viss. Manuprāt, daudz lieku ārišķību un skaļuma. Dēls (4 gadi) teica, ka patīk, bet bija nedaudz garlaikotāks nekā citas izrādes skatoties.
Anna11.02.2020.
Viena no labākajām Leļļu teātra izrādēm! Ļoti jautra, interesanta, smieklīga. Gāju ar 3-gadnieku. Viņam ļoti patika!
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Astrida Lindgrēne

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta

Izrādes ilgums: 1:45, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 4+
Dramatizētājs: Stefans Jētestams
Pirmizrāde: 29.03.2008.
Režisore: Laila Kirmuška
Scenogrāfe, kostīmu un leļļu māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Komponists: Raimonds Pauls
Dziesmu tekstu autors: Uģis Segliņš
Mākslinieka asistente: Dace Rožlapa
Kustību konsultante: Lilija Lipora

Par izrādi

Kādā pavisam parastā ielā, pavisam parastā mājā Stokholmā vai varbūt tepat Rīgā dzīvo pavisam parasts zēns Brālītis. Un tomēr viņš nav pavisam parast zēns, jo viņam ir visneparastākais draugs pasaulē. Mazliet tukls, īss vīriņš pašos spēka gados, kas dzīvo namiņā uz jumta. Karlsons baida zagļus, ēd saldumus un izjoko bargo Bokas jaunkundzi....ar viņu pavadīt laiku ir tik jauki!

Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta ir izrāde visai ģimenei- mazajiem skatītājiem tas ir brīnumains stāsts par lidojošu, labsirdīgu vīriņu, savukārt vecāki varēs pasmieties par karikatūrisko ģimenīti.

Rakstniece Astrīda Lindgrēne savos darbos vienmēr ir aizstāvējusi sabiedrībā atstumtākos, nabadzīgākos, vientulīgākos cilvēkus. Karlsons vienmēr ir bijis gaidīts viesis gan bērnu, gan pieaugušo vidū. Latvijas Leļļu teātra skatītājiem – bērniem un viņu vecākiem Karlsona atnākšana varētu palīdzēt uzlabot savstarpējās attiecības ģimenē un sabiedrībā. Tas varētu atgādināt vecākiem, kā bērniem mācīt un kopt labsirdīgas, iejūtīgas, atsaucīgas, uzticības pilnas savstarpējās attiecības. Cik krāsaina ir pasaule, kad esam savstarpēji laipni, iepriecinām viens otru un palīdzam viens otram. Režisors Kārlis Auškāps domā, ka Karlsons ir katra cilvēka iekšējais “es”, kam prieks dzīvot, satikt citus cilvēkus, skatoties uz pasauli ar priecīgām, labvēlīgām un gaišām acīm. Astrīdas Lindgrēnes Karlsons ir autores vēlējums cilvēkiem – mācīties saprast un mīlēt, lai pasauli darītu labāku

Brīdinām, ka izrādes laikā tiek izmantoti pirotehnikas efekti!

 


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >