Hans Christian Andersen

The Princess and the Pea

4+RU
1h 15min  / Act 2
Fireplace Hall (Riga Latvian Society House)
15,00 EUR

Nearest performances

Sold out
Sold out

About the performance

Dramatization: Stage version by Vija Blūzma
Premiere: 19.10.2019.

The king and queen of a small kingdom could not wait for their son, the prince, to finally meet a real princess whom to marry. Then one late and rainy evening, a girl knocks on the castle gate…

“The Princess and the Pea” is a musical performance for families with children aged 4 years and older.

Creative team

Stage director:
Vija Blūzma
Stage, costume, puppet designer:
Anita Znutiņa-Šēve
Composer, texts of songs:
Mikus Frišfelds
Video designer:
Ineta Sipunova

Roles are played by

Video

Izrāde "Princese uz zirņa" Latvijas Leļļu teātrī

Comments

Arta

Mums ar meitiņu Elīzu ļoti pati izrāde, jo tajā bija gan jautra un skaista mūzika, gan ļoti skaista aktieru saspēle un tērpi. Mana meitiņa pēc izrādes vēl ilgi mājās izspēlēja "savu stāstu" pēc redzētā... un bija priecīga. Mēs tieši vakar domājām, ka vēlētos vēl uz kādām izrādēm aiziet, jo bijām tik pavasarī. Liels paldies par brīnišķīgiem aktieriem un šādu iespēju!

Ingrīda

Uz šo izrādi bijām kopā ar 5 gadīgo meitu. Abas bijām sajūsmā par dekorācijām un skaisto mūziku! Paldies aktieriem un māksliniekiem!

Anna

Oriģināli radīta izrāde. Pērkot biļetes, domāju - nez kā Leļļu teātris ieliks šo īso stāstiņu veselā izrādē. Bet ar pārsteidzošu radošumu un oriģinālu pieeju tas tika izdarīts un, teikšu, lieliski! Tā nebūs tāda klasiskā izrāde, kādu mēs zinām pasaku. Tajā ir ielikts vismaz 50% klāt. Lelles + cilvēki. Oriģinālā pasaka + tas, kas varbūt notika, varbūt ne, bet kas to lai zina... Visumā forši. Vienīgais - nevarētu teikt, ka 4-gadnieki šo izrādi sapratīs. Ta būtu vairāk 6+. Pieaugušajiem būs vissaprotamāk. Manam dēlam (4 g) bija par sarežģītu (lai gan patika tās dejas :)). Meita saprata vairāk. Bet visvairāk patika man! :)

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.