Politically erotic cabaret

Without morals. With Puppets

16+LV
2h 20min  / Act 2
Main hall of the Riga Latvian Society House
15,00 - 25,00 EUR

Nearest performances

About the performance

Premiere: 09.12.2022.

Ladies and Gentlemen, welcome to Puppet Cabaret! With familiar melodies. With no taboo. Musical instruments are set, actors longing for their solo, puppets have already put on their dancing shoes, master of ceremonies balancing between humor and provocation. Immortal love story awaits within several chords. Illusionists, mime, divas and common folk will compete for the rights to entertain you. Combining principles of a puppet theatre and classical cabaret a story is born… Will anybody gain it all? Fame, love, the desired role? Come and you shall see for yourself.

A show for grown-ups and grown-up adolescents.

Participating puppets from previous Latvia Puppet Theatre plays created by artists Elita Patmalniece, Pāvils Šenhofs, Anita Znutiņa-Šēve, Viktors Antonovs, Ilona Buraka and Reinis Pētersons.

Video

Politiski erotisks kabarē “Bez morāles. Ar lellēm”
BEZ MORĀLES. AR LELLĒM - vokālā pedagoģe Annija Putniņa
BEZ MORĀLES. AR LELLĒM - kabarē režisors Mārtiņš Eihe
BEZ MORĀLES. AR LELLĒM - kabarē aktieris Rihards Zelezņevs
BEZ MORĀLES. AR LELLĒM - kabarē dramaturģi Rūtu Dišleri
BEZ MORĀLES. AR LELLĒM - horeogrāfe Alise Putniņa
Izrāde pieaugušajiem “Bez morāles. Ar lellēm.”
Politiski erostisks kabarē BEZ MORĀLES. AR LELLĒM

Comments

Dace

Diemžēl izrāde nepatika. Manuprāt, humors bezgaumīgs. Ļoti liela vilšanās!

Līga

Tik gardi ķiķinājusi nebiju labu laiku. Tā viegli, dzirkstoši un ar nelielu drāmas piesitienu, kā jau to pieprasa kabare stils. Rekomendēju! Ja nekad neesi apmeklējis leļļu teātra izrādi pieaugušajiem, noteikti aizej- Tu atklāsi sev jaunu pasauli!

Anita

Skaista, jautra, labu noskaņojumu veicinoša izrāde!!!!!!!!! Pieklājīgs humors :) Rūdolfam Apsem 10 zvaigznes no 10 :) Saģērbieties silti ejot baudīt izrādi.

diana

Paldies !Izcila aktieru meistarība- Jūs esiet vislabāki! Priecīgus Ziemas svētkus!

Ieva

Ļoti patika! Izklaidējoši, viegli un gaumīgi! Izrāde ļauj pasmieties par sevi un cilvēku vājībām, absurdām situācijām - par cilvēku morāli vai (ne)morāli. Kā Ziemassvētku dāvana - gan čaukstošs, košs papīrs, gan dāvināšanas prieks, gan skatītāju smaidi, rūpīgi loloto dāvanu saņemot. Nevar nepieminēt muzikālo pavadījumu- ballītes sajūta garantēta. Manuprāt, ideāla izrāde šim laikam. Sajutu kā visi aktieri izbauda izrādi. Rūdolfs Apse - izcili!

Elina

Kārtējo reizi pārliecinos par Leļļu teātra varēšanu! Kabarē ar lellēm, ar humoru par nopietno, politiskā analīze. Bija baigi forši un varēja redzēt, ka aktieri izbauda procesu. Pirmais cēliens patika labāk - izklaidējoši, gaumīgas atsauces uz notikumiem, spēlēšanās ar aizspriedumiem, dziesmu popūrijs bija fantastisks un precīzi piemeklēts mirklim, bet Rūdolfs Apse kā Konferansjē ir izrādes nagla! Simtprocentīgi! Viņam ļoti piestāv loma. Īpašs kompliments arī mūziķu grupai!

Kristīne Auziņa

Aiziešu vēlreiz..ar vienu reizi nepietiek, izraisa atkarību un visas savas morāles- “standarta pieklājības” kauc palikt vakardienā!!! Priekš manis “Bez morāles” dziļākā būtībā ir runāt tiešu, nepiepušķotu valodu. Tā raksturo vēlmi izlīdzināt sabiedrības apziņā mītošās pārestības un netaisnības, nepieņemšanas. Bet tādas pa lielam nav, tik cik mēs- cilvēks, ļaujam to mākslīgi uzbūvēt, savās galvās, apkārtējo iespaidā. Garda, smieklīga, vieglprātīga..ar brīvības garšu. Dažādie skatpunkti izrādē tikai vairo mūsu pieredzi un dzīves izpratni, turklāt, kas gan būtu cilvēks bez mīlestības? Pirmkārt jau pret sevi, lai kāds Tu būtu. Un arī tā tur ir un virmo cauri!

Ieva

Biju uz pirmizrādi. Vai patika? Vai ieteiktu citiem? Patika, es pat teiktu, ļoti! Noteikti iesaku! Uz izrādi devos ar piesardzību, bez milzu ekspektācijām, jo grūti bija iztēloties, kā - Leļļu teātris, Kabarē un +16 saderas kopā. Saderas lieliski! Izrāde, kas papildināta ar lielisku muzikālo pavadījumu, labu humoru, smalku ironiju un parodijas devu bija lieliska! Publika dzied līdz un plaudē no sirds! Patika arī, ka publika tika iesaistīta izrādē. Jauki! Bravo režisoram un visai aktieru komandai! Jūs, tiešām, iekrāsojāt manu piektdienas vakaru! P.S. Starp citu, skatītāju vecuma amplitūda bija 16+ - senioriem. Un patika visām vecuma grupām (tas noskaidrojās garderobē pēc izrādes).

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.