Ģirts Šolis

Detective Caps

5+LV
1h 40min  / Act 2
Main hall of the Riga Latvian Society House
12.00 - 18.00 EUR

Nearest performances

About the performance

Premiere: 15.05.2016.

Detective Caps is a legendary tracker. When one day a young striver Basters appears on his doorstep, the Detective happily indulges himself in thorough training of his new colleague. However, the criminal world never sleeps. Soon the Detective and his new partner have to engage in solving the most extraordinary and complex puzzles, which might also be a part of some much grander plan – evil, but a brilliant one. 

Creative team

Stage director:
Girts Solis
Stage director:
Reinis Pētersons
Costume, puppet and stage designer:
Velta Emīlija Platupe
Composer:
Edgars Mākens
Lyrics:
Edgars Mākens

Video

Latvijas Leļļu teātrī top detektīvs Pēdu dzinējs Caps
Jau pavisam drīz - 15.maijā, pirmizrāde bērnu detektīvam "Pēdu dzinējs Caps" Latvijas Leļļu teātrī
Pēdu dzinējs Caps

Comments

Agita

Šī bija ļoti interesanta izrāde. Man patika kā detektīvs Caps uzņēmās atbildību un risināja notikumus. Izrādes pirmajā cēlienā varēja nojaust kas būs tie vainīgie, bet tomēr otrajā cēlienā atrisinājums bija pavisam cits. Tas lika padomāt un raisīja interesi visas izrādes garumā. Izrāde vairāk piemērota skolniekiem, jo ir daži leksikas vārdi, ko skolnieki izprot, kā piemēram, "alibi". Izrāde patiks arī pieaugšajiem. Aktieri ir talantīgi un labi iejūtas savās lomās.

Guntis

Lieliska, aizraujoša, dzīva izrāde. Paldies, bija interesanti mums abiem! Taču par vecuma piemērotību man un puikam ir šāds vienots viedoklis: lai arī sākotnēji paredzēta bērniem 4+ un tagad pārlabota par 5+, mēs teiktu, ka šī izrāde drīzāk piemērota jau skolas vecumam, tātad 7+ Mazākiem tiešām paliks neizpratne: kāpēc tā arī neatrada to, ko meklēja. Un, lai arī mammas, protams, paskaidros, tomēr tas nav tas. Izprast daudzpusējo jēgu labāk varēs vēlākā vecumā. 10-12 gadi — pašā laikā. Un ir labi, ka šī izrāde der vēlākam vecumam, jo pirmsskolniekiem tāpat izrāžu netrūkst, to ir daudz. Daudz esam arī paši redzējuši, varam salīdzināt. Paldies!

Agnese

Stilīga un asprātīga izrāde. Lieliski izstrādāti tēli. Lelles - oriģinālas. Man ļoti patika. Ļoti. Un manam dēlam (5 gadi) arī. Viņam bija žēl, ka nav nopircis Capam dāvanu.

RITA

Lieliska izrāde! Ar baudu noskatījos! Es un mani mazbērni sajūsmā! Iesaku visiem!Taisnība, ka četrgadnieki par mazu šai izrādei!

Vārds

Lelles man likās pabriesmīgas...un manuprāt neidzevusies izrāde, jo kā 4-5-6 gadīgs bērns var saprast to samudžināto sižetu??? ja visu izrādi meklē pieminekli, tad īsti nesapratu, kā man bērnam atbildēt, ja viņš beigās jautā: bet kur tad ir piemineklis?

Vārds

3 gab. 7gadīgi jaunieši bija vienkārši sajūsmā un ir gatavi iet vēlreiz. Mazākiem vai bailīgākiem bērniem ieteica līdzi ņemt vecākus.

Lilu

Visdrošāk šo izrādi apmeklēt sešgadniekam!Savādāk pamanīju, kā mazāki bērniņi (4 un 5gadīgi) ieraušas mammas klēpī un saka, ka ir bail. Un starpbrīdī kāda mamma pat nolēma doties mājup. Bet tā izrādei nav ne vainas!!!:)

Gigi

Lieliska izrāde, brīnišķīgs darbs ar lellēm. Vienīgais - es neteiktu, ka tā ir izrāde četrgadniekiem. Drīzāk piecgadniekiem vai pat sešgadniekiem. Jā, un vēl - izrādes garums ir 1 stunda un 40 munūtes (nevis stunda un 20, kā rakstīts teātra mājas lapā).

Māris

Kad būs nākošā izrāde?

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it

Personas datu pārzinis - VSIA "Latvijas Leļļu teātris", reģ.nr. 40003782984, adrese: Kr.Barona iela 16/18, Rīga, LV-1050;
Kontaktinformācija: e-pasta adrese: info@lelluteatris.lv, tālrunis + 371 67285418

Comment has been sent in!

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai uzzinātu, kā jūs izmantojat mūsu mājaslapu un nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”, tiks izmantotas tikai funkcionālās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību.