Based on English fairytale

Three Little Pigs and Wolf

2+LV
1h 10min  / Act 2
Fireplace Hall (Riga Latvian Society House)
12,00 EUR

Nearest performances

Sold out
Sold out

About the performance

Premiere: 15.03.2014

The tale of three little piglet brothers, the two reckless ones and the third – the prudent one, is known for generations. It has also been staged at our Puppet Theatre for several times, but this particular adaption is meant for our youngest visitors. Scenes of the play are those from the classic fairy tale, played out by lovely piglets-marionettes and a nasty wolf.

What is more important – light-minded enjoyment of life or care for the future? Or maybe it`s worthwhile trying to put heads together and figure out how we could find a balance in order to secure both joy of life and feeling of security. How do Nif Nif, Nuf Nuf and Naf Naf manage to escape from the bad wolf`s teeth? Come and watch the puppet show "Three Little Pigs and Wolf"!           

Warning: stroboscope driven effects are used on the stage!

 

Creative team

Stage director:
Vija Blūzma
Stage, puppet designer:
Gedimins Kotello
Composer:
Uģis Vītiņš
Translation:
Daina Strelēvica

Video

Trīs sivēntiņi un vilks

Comments

AnnP

Aneta03.01.2018. Nemaz nevaru piekrist šim komentāram. Tad jāiet uz zoodārzu, ja gribas redzēt vilku kā vilku, sivēnu ka sivēnu. Es 2x biju šajā izrādē - neviens neraudāja, bet pārsvarā bērni smējās.

Anna

Šī un "Sarkangalvīte un vilks" ir fantastiskas izrādes mazajiem! Arī manai meitai (7 g) ļoti patika. Zālē priecājās gan pieaugušie, gan bērni. Iesaku! Izrāde tiešām ļoti laba - koša, muzikāla, mīlīga un smieklīga un tā liks aiziet ar platu smaidun un jauku noskaņojumu.

Marta

Ļori laba izrāde ar mīļiem tēliem:) Visi tēli fantastiski:)) Neviens nenobijās un neraudāja izrādes laikā.

Aneta

Izrādes laikā mazie bērni raudāja, jo bija bail no vilka. Manam trīsgadīgajam dēlam arī nepatika, vińš teica, ka mežā dzīvo pelēks vilks. Vai tiešām sivēnu nevar uztaisīt kā sivēnu, vilku kā vilku. Neizdevusies izrāde, neiesaku.

Tētis

Tik mīlīgi tēli sen nebija redzēti un pat vilks bija mīļš, ka mazliet pat palika žēl ka to izvārīja zupā:) Laba klasiskā leļļu teātra izrāde, smuka mūzika, tik žēl ka to vilka dziesmu nekur bērns nevar noklausīties vēlāk, jo grib dziedāt un dziedāt atkal... (tas laikam ieteikums ka varbūt melodiju/vārdus var tomēr publicēt internetā). Un vai pareizi sapratu, ka pašās beigās tārpiņš teicās iet dzīvot VĪNA?! istabā - maziem sivēntiņiem vajag vīna istabu?

Tava atsauksme

* If the comment does not comply with the generally accepted norms, the Puppet Theatre has the right not to publish it
Comment has been sent in!
Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes.Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.