No publications added
bērna tētis28.04.2014.
Super izrāde atkal, bērni smejas un aplausi nerimstas. Kaķis Sniedziņš bija nepārspējams jokdaris un scenārijs ir ideāls bez nevajadzīgiem modernismiem.
Everita30.01.2017.
Labdien, Plkst.14 ielikt izradi mazakajiem ir loti nepareizi. Berni taja laika gul diendusu. Un ta tam vajadzetu but. Busim pateicigi un priecigi tikt uz izradi atbilstosa laika, piem., 11:00 un/vai 17:00, 18:00.. Un vel, manuprat, loti acimredzami ir saprotams, ka milzigs pieprasijums ir uz Tris siventini un vilks. Vai tiesam nerastos iespeja to uzvest vairak par 2 reizem menesi. Ta ir visspateicigaka izrade bernam pirmo reizi iepazities ar teatri un izradi kaa tadu, kas rastu turpmaku milestibu uz to... Paldies, Mes.
Aigars07.12.2015.
Bijām pirmo reizi ar 2.5 gadīgo meitiņu, aizrāva līdz ar pirmām minūtēm un nekāda satraukuma vai nesāks garlaikoties :)
Maija01.06.2016.
Fantastiska izrāde. Meitene 3.5 g. skatījās aizrautīgi un vēl ilgi pēc izrādes atdarināja galvenos varoņus un runāja par to izdarībām, ļoti pozitīva izrāde. Iesaku! Lai gan bija mazāki un jūtīgāki bērni, kuri laikam pārbijās un raudāja, bet tas tā ir parasti.
Justīne30.01.2017.
Mūsu bērna pirmā izrāde! Bērns bija ļoti ieinteresēts, es pat teiktu - kā uzburts uz skatīšanos! Pateicoties šai izrādei, tagad nav bail doties uz citām! Ļoti sirsnīga! Bērns gan smējās par jautrajām izdarībām, gan vilka lūpu uz bēdām juzdams līdzi varoņiem! Īpaši iesaku, kā pašu pirmo izrādi bērna dzīvē! :)
Marta04.03.2020.
Super izrāde, 3 gadnieks noskatījās ne brīdi neatslābstot un no sirds izsmējās. Tikai lūgums vecākiem pievērst uzmanību ka ir 3+. Bija sanākuši arī mazāki bērni, kas ātri sāk garlaikoties.
Feedback
Feedback submitted!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Tim the Famous Little Duck

Slavenais pīlēns Tims
Duration: 1:20, 2 cēlieni
Recommended age: 2+
Premiere: 26.04.2014.
Stage director: Māris Koristins
Stage, puppet designer: Gedimins Kotello
Composer: Uģis Vītiņš
Texts of songs: Daina Strelēvica
Translation: Ārija Silabriede

About performance

Tim is a frolicsome and somewhat naughty duckling, which uses every chance he gets for getting into trouble. Though, maybe he is just a true hero in the small world of his daring to be brave, honest and fair despite what he might stumble upon. Tim the Famous Little Duck comes from a rather ordinary duck family that lives among very ordinary farm animals the everyday life of which does not lack issues common in each society – custom and traditions, relationship and gossiping. However Tim`s curiosity and jolliness prevails over his mother`s warnings and his eagerness brings him through the passage of funny but not less dangerous adventures. And who will be the lucky one to escape by the skin of his teeth? To learn more, come and see the play! The story of Tim the Famous Little Duck welcomes our youngest viewers starting from the age of 2. 


Atbalstītāji:
Subscribe >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2021