Novembris


28. November Lielisks pārsteigums svētkos - DĀVANU KARTE izrādes apmeklējumam!
Saldumi apēdas, mantas salūzt, bet bērnības iespaidi saglabājas visu mūžu. Kuram gan nav palicis atmiņā kāds bērnības teātra apmeklējums - spilgtu sajūtu mozaīka, kurā iezīmējas vien dažas epizodes - nepacietīgas gaidas, pucēšanās, steiga nenokavēt, nedaudz kutinošais satraukums, nodziestot gaismai zālē, izrādes varoņi un notikumi, bet pāri visam - apsarmojusī saldējuma kokteiļa glāze, kurai par godu izstāvēta garumgara rinda. Uzdāvini šādu neaizmirstamu piedzīvojumu arī savam, radu vai draugu bērnam!
Lasīt vairāk...
26. November Leļļu teātra Ziemassvētku PIEDĀVĀJUMS!
Lai rastos gaišā Ziemassvētku sajūta, reizēm pietiek ar vienu skaistu pasaku. Skaistas ziemas pasakas, ko iespējams noskatīties gan teātrī, gan pasūtīt pie sevis izbraukumā, šogad decembrī un janvārī kā katru gadu Jums piedāvā Latvijas Leļļu teātris.
Lasīt vairāk...
21. November Noslēdzies „Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojums
No 23. oktobra līdz 21. novembrim norisinājās skatītāju balsojums par trim galvenajām „Spēlmaņu nakts” 2013 nominācijām – Gada teātra izrāde, Gada aktieris un Gada aktrise. NOSKAIDROTI SKATĪTĀJU BALSOJUMA IZLOZES UZVARĒTĀJI
Lasīt vairāk...
04. November Apmeklē Latvijas Leļļu teātra izrādes novembrī un saņem dāvanu!
Latvijas Leļļu teātris visu novembri sadarbosies ar A/S „Tukuma Piens”, katram bērnu izrādes apmeklētājam dāvinot jaunos „Baltais” biezpiena sieriņus „Medus kūka”.
Lasīt vairāk...


Atbalstītāji:
Subscribe >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2020