News » 2013 » Augusts

Augusts


30. August Leļļu teātris piedalīsies starptautiskā festivālā Dānijā
4.septembrī Latvijas Leļļu teātra aktieri un galvenā režisore Vija Blūzma dosies uz Dānijai piederošo Bornholmas salu, lai piedalītos starptautiskajā Leļļu teātru festivālā.
Lasīt vairāk...
26. August Latvijas Leļļu teātris sagaidot 1. septembri rīkos „Īpašo cenu dienas”
Par godu jaunā mācību gada sākumam Leļļu teātris vēlas iepriecināt bērnus un viņu vecākus - 28., 29. un 30.augustā tiks rīkota akcija - veselas trīs dienas no plkst. 12:00 līdz 15:00 visas biļetes uz septembra izrādēm tiks piedāvātas par īpašām cenām.
Lasīt vairāk...
23. August Uzmanību! Izmaiņas Leļļu teātra septembra repertuārā
Sakarā ar to, ka Latvijas Leļļu teātris uzaicināts piedalīties un pārstāvēt Latviju Starptautiskajā Bornholmas Leļļu teātru festivālā, 6.septembrī pl.18:30 izrādes „Joka pēc alfabēts” vietā tiks rādīta Vijas Blūzmas režisētā izrāde „Lellīte Lolīte”.
Lasīt vairāk...
23. August Uzmanību! Nomainīta izrāde!
Uzmanību! Aktrises slimības dēļ šodien, 23.augustā pl. 18:30 izrādes "Lācītis sirsniņā" vietā tiks rādīta izrāde "Viena maza turku pupa". Iegādātās biļetes būs derīgas, bet, ja kāda iemesla dēļ skatītājs tomēr nevēlēsies apmeklēt nomainīto izrādi, biļetes būs iespējams atgriezt teātra kasē. Leļļu teātris atvainojas par sagādātajām neērtībām!
Lasīt vairāk...
12. August Izmaiņas Leļļu teātra augusta repertuārā
Leļļu teātris vēlas vērst skatītāju uzmanību uz izmaiņām augusta repertuārā!!!
Lasīt vairāk...
07. August Latvijas Leļļu teātris sāk jauno sezonu
Vakar tika svinīgi atklāta Leļļu teātra jaunā sezona. Pēc tradicionālās sanākšanas Lielajā zālē, kur teātra kolektīvs tika iepazīstināts ar jaunās sezonas aktualitātēm, kā arī ar jaunajiem kolēģiem, sekoja nu jau par tradīciju kļuvušais direktora Viļņa Beķera sezonas atklāšanas pārsteigums.
Lasīt vairāk...
01. August Nākamnedēļ Latvijas Leļļu teātris sāks jauno sezonu
Jau nākamnedēļ no vasaras atvaļinājuma atgriezīsies Latvijas Leļļu teātra kolektīvs, lai sāktu gatavošanos jaunajai, 69. sezonai. 2013./2014. gada sezonu, kas solās būt gana ražīga, Leļļu teātra darbinieki atzīmēs ar svinīgu kopā sanākšanu pēc vasaras brīvdienām – sezonas atklāšanas pasākumu 6.augustā.
Lasīt vairāk...


Atbalstītāji:
Subscribe >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2020