No publications added
Vita22.08.2016.
Šodien ar meitām (6 un 3 gadi) apmeklējām šo jauko izrādi - visas esam sajūsmā. Aktieru spēle fantastiska. Ļoti profesionāli iestudēta izrāde. Liels paldies visam kolektīvam par tik fantastisku iestudējumu
Lelde10.10.2016.
Labdien! Iesaku ģimenēm labi pārdomāt, pirms iet uz šo izrādi, jo mēs ar dēlu bijām spiesti iet ārā pirmā cēliena laikā, jo skaņas un ainas bija pārāk biedējošas. Domāju, ka leļļu teātrī šo lugu varēja attainot rotaļīgāk, bez asiņainām rokām un bezgalvainiem spokiem. Ar cieņu, Lelde
Linda23.08.2016.
Ļoti jauka izrāde.Pašā sākumā mazliet nobijāmies no lielā trokšņa.Spoks bija izcils.
Baiba03.01.2017.
Man ir 8 gadi,bija baisi,turējos pie mammas.otrajā cēlienā nemaz nebija bailes,jo sapratu,ka tā ir tikai izrāde.Bet bija diezgan labi.Spoks Kentirvels bija smieklīgs.
Vārds08.05.2017.
Lieliska izrāde. Ļoti patika visiem- gan mūsu piecgadniekiem, gan septiņ-un astoņgadniekiem, gan piecpadsmitgadniecei, gan arī pat sīcim- pusotrgadniekam, par vecākiem vispār nerunājot. Mīlzīgs paldies teātrim!
skatītāja14.05.2018.
Kaut ko pretīgāku sen nebiju redzējusi. Šķiet ka režisore maz ko saprot no tā kas ir dzīvība ,nāve ,pārbīļa radītas veselības problēmas .Joki šķita muļķīgi un ļauni.man bija kauns to skatīties un žēl aktieru kuriem šis seklums bija jāataino.Divas nevērtīgi pavadītas stundas!Piedodiet ,nesapratu!Nožēlojami!
Agnese05.11.2018.
Mums ar dēlu (5 gadi) abiem ļoti patika. Biedējošs ir tikai pats sākums, pārējais asprātīgs un stilīgs. (Domāts arī par pieaugušajiem - atsauces uz zināmām dziesmām, daiļdarbiem, vārdu pārnestās nozīmes.) Spoks lielisks - izraisa simpātijas un līdzjūtību beigās. (Vienīgā, kas mani nepārliecināja, bija mazā meitene Virdžīnija.) Paldies visai radošajai komandai!
Roberts24.01.2020.
Biju jau 3 reizes ļoti patika 23 februārī iešu 4 reizi gaidu jaunas izrādes.
Anna12.02.2020.
Ļoti patika izrāde. Mana māsasmeita (10 g) bija ar mani jau 3.reizi. Meita (6g) arī bija sajūsmā. Viņai patika. Un man arī. izrāde origināla, ļoti atšķiras pēc stila no citām. Patika spoks. Ļoti labi lomu nospēlēja. Ar humoru un ar baiļu piegaršu, kas īstenība nemaz nebija tik baisa. Un ari mīļumu :) Šī izrāde nevar nepatikt! Katrā ziņā vienaldzīgu tā nevienu neatstās!
inara24.02.2020.
SPOKS PATIKA, BET GALIGI NABADZIGA DEKORACIJA, VISS NOTIKA UZ VIENAS SIENAS FONA.Enas nepatika, gribejas redzet dzivus varonus.
Feedback
Feedback submitted!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

The Canterville Ghost

Kentervilas spoks
Duration: 1:15, 2 cēlieni
Recommended age: 6+
Premiere: 05.09.2015.
Stage director: Nadezda Aleksejeva
Stage, costume designer: Igors Semjonovs
Composer: Tatjana Bobrova
Texts of songs: Daina Strelevica

About performance

For three hundred years a Canterville ghost has successfully haunted everyone residing in an old English country house. He likes to walk through the dark corridors at night, spook servants, blow down the chimney-pots and appear in the most gruesome guises. But everything changes when a friendly American family moves into the house. The family members refuse to believe in the existence of the ghost and are unwilling to submit themselves to customs of the good old England.

The performance outlining the importance of mutual understanding and that of human compassion and empathy, will stir the hearts of both children and adults. The stage version of the ironic gothic novel by Oscar Wilde let all imaginations and fantasies loose. But no worries! It won`t be scary after all….  


Atbalstītāji:
Subscribe >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2021