No publications added
Vārds30.01.2017.
Paldies!!! Si tiesam bija loti forsa izrade! Mums loti patika!
Tētis23.02.2015.
Izrāde ar patīkamu pārsteigumu, ko noteikti negaidīju leļļu teātrī - TĀDUS sikspārņus leļļu teātrī vēl nebiju redzējis (sīkāk nestāstīšu, lai citiem saglabājās intriga...). Zirgs bija izcils - biju sagatavojies pēc izrādes tam veltīt vislielākos aplausus, bet nu laikam ēda zāli, ka nebija redzams:). Bērniem izrāde patika un neredzēju nevienu, kas garlaikotos - tieši otrādi - smiekli laiku pa laikam piepildīja zāli. Mazs ieteikums, kas neattiecas uz šo izrādi - vai ziemā nevarētu tomēr zālē nekurināt tik dikti - dzirdēju daudzus bērnus, kas teica, ka ir karsts un tikai epizodiski ieplūda vēsāks gaiss...
Mamma10.10.2016.
Tieši vakar apmeklējām šo izrādi ar 7 gadīgiem bērniem! Mūsu secinājums, ka izrāde nav domāta šim vecumam, jo ir ļoti skaļa mūzika ne tikai kā bērnam, bet arī man kā pieaugušajam! Mūzika- skaista, atraktīva, bet vispār nevarēja saprast vārdus- ļoti ātri gan runāja, gan dziedāja, vēl pie tam ar sliktu dikciju!!! Daudz vārdus vispār nevarēja saprast, ko runā! Un vēl tie dūmi, ko laiž iekšā izrādes laikā- viss ir labi, ja ir normas robežās- nevis tā, ka bērnam jau acīs kož!
Gita10.10.2016.
Liels, liels paldies ( tik liels kā kolosālais zirgs uz skatuves) par šodienas izrādi, kārtējo reizi esmu sajūsmā par leļļu teātri. Jūsu izrādes ir kolosālas, tās liek smaieties un raudāt aizkustinājuma asaras pat vecmāmiņai .Kopā ar mazmeitu staigājot uz izrādēm, esmu kļuvusi par Jūsu fani. Visi cilvēki, kas strādā leļļu teātrī ir ārkārtīgi talantīgi!! Paldies Jums!
Baiba30.01.2017.
Man ir 8gadi.Tik laba izrāde,bija vērts atnākt,klausījos dzīvo mūziku.Vislabāk patika Pepija Garzeķe un zirgs. Mammai arī patika,laiks pagāja nemanot. Iesāku apmeklēt šo izrādi.
Marta ome13.03.2017.
Arī patīkams pārsteigums. Nebiju gaidījusi tik interesantu izrādi ar "dzīviem" aktieriem.Pepija- izcila.Un Zirgs un Zirnekliene un Zagļi. 2.cēliens nedaudz atslāba. Mūzika nekāda. Nerunāju par izpildītājiem - tie kā reiz malači. Bet meldiņi gluži kā supernovā -stilīgs troksnis.Galvenais, ka ome un Marts (5 gadi) labi izklaidējāmies. Paldies!
Rūdolfs 820.02.2017.
Kapitāli! Man patika. Tētis pat disku nopirka. Jeee,
Rute31.10.2017.
Labdien, LLT! Ceru, ka izlasīsi. Ļoti laba izrāde un super Aktieri! Bet ar muzikālo pavadījumu kaut kas jādara, var būt ir kāds tehnisks risinājums kā "pagriezt klusāk". Lai var dzirdēt un saprast vārdus, nevis klausīties tikai skaļus instrumentus. Nav jau koncerts, tomēr vārdam ir spēks un teātrī tas galvenais:)
Daiga24.04.2018.
Šajā izrādē pirmais cēliens man pat patika - īpaši zirgs - iespaidīgs un skaists. Otrais cēliens savukārt likās tāds, ka nebija pat vēlēšanās aplaudēt - skolotāja, sociālie darbinieki, policisti - izķēmoti gan ar astēm, gan izturēšanās stilu. Pepija - skaļa, izturās necienīgi. Anarhijas un analfabētisma slavināšana? Grāmata patika daudz labāk. Diemžēl ieteikt iet uz izrādi nevaru, jo nesaprotu, ko vērtīgu tā māca. Bērniem patika itin labi, jo iespaidīgs šovs.
Daiga B.27.05.2019.
Mums ļoti patika!Meitenes bija sajūsmā!Pepija bija izcila un arī pārējie tēli,kolosāli!Paldies par roķīgo mūziku-aplausi no mums bija no visas sirds.Nopirkām ar disku-tagad mājās visi dziedam līdz un purinam matus.Šķiet arī uz Līgo svētkiem bērni dziedās Pepija-Pepija,nevis Līgo Līgo.Sveicieni no fanēm, dvīnītēm 7.g.
Roberts24.09.2020.
Sveiki esmu uz pepiju bijis jau 6 reizes un vienmēr ir tik intresanti un aktrise Baiba Vanaga ļoti labi spēlē pepiju bet arī citi aktieri ļoti labi spēlē
Feedback
Feedback submitted!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt

Pippi Longstocking

Pepija Garzeķe
Duration: 2:15, 2 cēlieni
Recommended age: 6+
Premiere: 21.11.2010.
Stage director: Valdis Pavlovskis
Stage designer: Anita Znutiņa-Šēve
Costume, puppet designer: Ilze Vītoliņa
Composer: Pjotrs Kšištofs Klimeks
Video graphics: Miķelis Urtāns, Rihards Šešo
Movement consultant: Lilija Lipora
Translation: Ilze Kačevska
Texts of songs: Valdis Pavlovskis
Musical director: Ervīns Ramiņš

About performance

Can a guy make friends with a girl of the same age? You would say – it depends on the girl! And that`s right! This time we`re talking about the coolest girl ever – she wears chic tights and heavy black boots, she has at least a million freckles on her face, hair a colour of a cayenne pepper, extremely strong hands and her heart is in the right place. So what if the girl is only the fruit of imagination! We all need a friend, a real one. But not everyone is so lucky, though…. If you believe in wonders and real friendship, you like funny adventures and real punk rock music on the stage, then “Pippi Longstocking” at our theatre is just the right play for you.     

   


Atbalstītāji:
Subscribe >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2021