Preses konference 27. aprīlī 12.00


25. Aprīlis

Ielūdzam Jūs apmeklēt Latvijas Leļļu teātra preses konferenci, kuras laikā pirmo reizi pēc teātra mākslinieciskās vadības maiņas tiks prezentēti nozīmīgākie nākotnes plāni un
jaunas repertuāra sadaļas radīšana.

Preses konference notiks: 

27. aprīlī plkst. 12.00 Latvijas Leļļu teātra Lielajā zālē,
K. Barona ielā 16/18.

 

 

2016. gada rudenī par teātra jauno galveno režisoru kļuva jau atpazīstamību ieguvušais alternatīvā leļļu teātra meistars Ģirts Šolis, kurš teātra mīļotājiem pazīstams no darbības radošajā apvienībā UMKA. Turpinot iesākto kursu, ar jaunā galvenā režisora atbalstu Latvijas Leļļu teātris ir nonācis līdz nozīmīgam pagrieziena punktam savā radošajā attīstībā –

JAUNAS REPERTUĀRA SADAĻAS RADĪŠANAS, KAS PAREDZĒTA TIKAI PIEAUGUŠO AUDITORIJAI.

Preses konferencē, kas notiks topošā jauniestudējuma “KAZANOVA” noskaņās, teātra pārstāvji pirmo reizi plašākai publikai atklās, kādi pārsteigumi šajā jomā gaidāmi gan šajā, gan 2017./2018. g. teātra sezonā.

Preses konferences dalībnieki:

Latvijas Leļļu teātra galvenais režisors Ģirts Šolis
Izrādes “Kazanova” režisors Andris Kalnozols
Izrādes “Kazanova” galvenās lomas atveidotājs, JRT aktieris Ģirts Krūmiņš
Preses konferenci vadīs Latvijas Leļļu teātra Mārketinga nodaļas vadītāja, teātra zinātniece Rūta Petrauska

 

Preses pārstāvjiem būs iespēja pirmajiem ieskatīties pikantās izrādes “Kazanova” tapšanas ainās, videoformātā iepazīties ar ārzemju viesrežisoriem, kuru darbi pavisam drīz taps arī uz Latvijas Leļļu teātra skatuves, kā arī individuāli intervēt preses konferences dalībniekus.

 

Pēdējo 5 gadu laikā Latvijas Leļļu teātris mērķtiecīgi virzījies repertuāra paplašināšanas un mākslinieciskās daudzveidības virzienā. Pašlaik teātra iestudējumu piedāvājums ir bagātāks nekā jebkad agrāk – gan izrāžu piemērotībā visdažādākā vecuma bērniem (sākot no divgadīgiem mazuļiem līdz pat pamatskolēniem), gan izvēlēto leļļu tehniku ziņā, gan stilistikā, gan režisoru, mākslinieku un komponistu daudzveidībā. Šis lēnais, bet apzinātais process radījis telpu jauniem meklējumiem, radošiem izaicinājumiem, bet pats galvenais – pavēris iespēju leļļu teātra mākslai ieņemt svarīgu lomu ne tikai Latvijas bērnu, bet arī citu vecumu auditorijas vidū. Tāpēc, neapstājoties pie sasniegtā, tuvākās sezonas teātrī solās būt īpaši aizraujošas ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem!

 

Lūdzam pieteikt savu dalību:

Rūta Petrauska
Mārketinga un komunikāciju nodaļas vadītāja
Latvijas Leļļu teātris
67281402, 26398723
ruta.petrauska@lelluteatris.lv

Atpakaļ

Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2019