Publikāciju patreiz nav
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
A. Kalnozols

Kazanova

Izrādes ilgums: , 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 16+
Pirmizrāde: 26.05.2017.
Režisors: Andris Kalnozols
Scenogrāfs: Andris Eglītis
Leļļu un kostīmu māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Mūzikas autore: Undīne Balode
Gaismu māksliniece: Jūlija Bondarenko

Par izrādi

Pēc gandrīz 10 gadu pārtraukuma ar Andra Kalnozola iestudējumu “Kazanova” Leļļu teātrī atgriežas izrādes pieaugušajiem, ko 2017. un 2018. gadā turpinās vēl citi iestudējumi.

Džakomo Kazanova dzīvojis 18. gs pārmaiņu laikā. Bijis abats Venēcijā, jurists Neapolē, loterijas direktors Parīzē, cietumnieks, trimdinieks, spiegs, fantasts, mūziķis, aktieris, mistiķis, literāts un galu galā cilvēks ar atvērtu sirdi un dvēseli, kurā bija vieta visam un visiem. Kazanova nepazina robežas – ne ģeogrāfiskās, ne garīgās. Mūsu uzdevums ir godīgi pastāstīt par šo moderno eiropieti.

Par izrādes moto radošā komanda izvēlējusies paša Kazanovas teiktos vārdus: "Es paziņoju savam skatītājam, ka liktenis mani ir pamatoti sodījis par visu to labo un ļauno, ko esmu savas dzīves laikā paveicis, tāpēc man ir tiesības sevi uzskatīt par brīvu cilvēku. Visu mūžu esmu bijis savu jūtu vergs, izjutu baudu, nepārtraukti dzīvojot nepareizi, un mans vienīgais mierinājums bija tas, ka es godīgi atzinu savas vājības un grēkus. Es pat smejos par tiem, un, ja vien Jūs esat labsirdīgs, es aicinu Jūs smieties kopā ar mani."

(Džakomo Kazanova)

 

 


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2017