Publikāciju pašreiz nav
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Antons Čehovs

Каштанка

Kaštanka
Izrāde krievu valodā Читать по русски
Izrādes ilgums: 0.40, 1 cēliens
Ieteicamais vecums: 6+
Dramatizētājs: Dmitrijs Petrenko
Pirmizrāde: 22.01.2017.
Režisors: Dmitrijs Petrenko
Māksliniece: Liene Mackus
Komponists: , Anno Mimicus
Animatore: Lizete Upīte
Horeogrāfs: Modris Opelts

Par izrādi

Izrāde bez teksta!

 

Kaštanka ir suns. A.Čehovs saka - tas ir visparastākais suns, kādu vien var iedomāties. Tam ir parasts izskats, parasts augums. Tikai acis šim sunim ir īpašas. Kaštanka dzīvo kopā ar Saimnieku līdz brīdim, kamēr noklīst. Viņa nokļūst pie jauna Saimnieka, un sākas jauna dzīve – skaista, notikumiem bagāta, varētu pat teikt – spoža. Taču sapņos viņa joprojām redz savu Saimnieku un ilgojas. Ilgojas pēc savām mājām.

Stāsts par mazo, rudspalvaino smailpurna sunīti iekļauts krievu bērnu literatūras klasikas sarakstā, taču režisoru Dmitriju Petrenko ieinteresējis krietni filosofiskāks šī darba aspekts - īsto Māju sajūtas notveršana. 

Katram no mums ir Mājas. Bieži vien, tā nav vieta, kurā mēs dzīvojam, bet vieta un laiks, pēc kuriem ilgojamies. Tās var būt diezgan neizskaidrojamas un visbiežāk arī nesaprotamas jūtas citiem – kā var ilgoties pēc kaut kā tāda. Bet tikai mēs paši zinām, kāpēc gribam nokļūt tur, kur nokļūt bieži vien vairs nav iespējams. Šī būs izrāde par to, cik ļoti katrs no mums grib nokļūt Mājās.

 


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2019