Labuļa Labumiņš

Latvijas Leļļu teātra lojalitātes karte

UZMANĪBU! Labuļa Labumiņa kartes tiks izsniegtas līdz 2017. gada 1. jūnijam! Tās būs iespējams piepildīt un izlietot vēl visu 2017/2018 gada sezonu, taču no 2017. gada septembra tiks uzsākta jauna lojalitātes programma!

 

 

Apmeklējot 6 izrādes, septītais teātra apmeklējums ir bez maksas!

Noteikumi:

1. Pirmajā teātra apmeklējumā bez maksas saņemiet Labuļa labumiņa karti pie biļešu kontroliera. (Katra ģimene par apmeklējumu var saņemt tikai vienu Labuļa Labumiņa karti!)

2. Par katru ģimenes apmeklējuma reizi pie biļešu kontroles saņemiet zīmodziņu kartē. Tiesa gan, pie zīmodziņa var tikt vienīgi tad, ja biļete uz konkrēto izrādi pirkta par pilnu cenu! 

3. Kad visas zīmogu vietas aizpildītas, sazinieties ar administrāciju par ielūgumu saņemšanu (atnākot personīgi, zvanot pa tālruni 67285418 vai rakstot e-pastu: diana@lelluteatris.lv).

4. Nododot aizpildītu Labuļa labumiņa karti administrācijā, saņemsiet ielūgumu 2 personām, kā arī iespēju uz izvēlēto izrādi iegādāties 3 papildus Labuļa biļetes tikai par 3,00 EUR, lai varat to apmeklēt kuplākā ģimenes vai draugu lokā. 

5. Labuļa labumiņa kartei nav noilguma - brīdī, kad dabūts septītais zīmodziņš un izbaudītas visas priekšrocības, iegūstiet jaunu karti un apmeklējiet vēl neredzētās izrādes!


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2017