Pakalpojumi

Telpu īre

Meklē vietu, kur rīkot konferenci, prezentāciju, semināru, koncertu vai balli?

Latvijas Leļļu teātris piedāvā iespēju izīrēt teātra telpas visa veida pasākumiem. Draudzīgā un patīkamā atmosfēra palīdzēs Jūsu pasākumam kļūt par īpašu notikumu. Piedāvājam īrēt teātra lielo zāli (230 skatītāju  vietas), mazo zāli (80 vietas), foajē un kafejnīcu.

Teātra atrašanās vieta nodrošinās ērtu nokļūšanu uz Jūsu pasākumu jebkuram viesim. Teātris atrodas tikai 5 minūšu gājienā no Centrālās Stacijas, pie tā ir ērti piebraukt  gan ar sabiedrisko, gan personisko transportu. 

 

Sīkākā informācija pa tālr.: 67285418 vai info@lelluteatris.lv

 

Bērnu ballītes

Mūsu teātrī Jūs varat sarīkot bērna jubilejas svinības. Ja ar viesiem apmeklējat izrādi, pēc tās vienu stundu kafejnīcas un/vai muzeja telpu varat izmantot bez maksas. Piedāvājums pieejams tikai pēc brīvdienu otrās izrādes, kas sākas 14:00 vai 15:00 (nav iespējams pēc rīta izrādēm). 

Kafejnīcas telpā iespēja pasniegt pašu sagādāto cienastu vai pasūtīt to teātra kafejnīcai. 

Par papildu samaksu iespējamas aktiera vadītas aktivitātes bērniem.

Vēlmi izmantot telpas pēcizrādes pasākumam laicīgi jāpiesaka teātra administrācijā. 

 

Sīkāka informācija pa tālr.: 67285418 vai info@lelluteatris.lv

 

Ekskursijas

Grupām piedāvājam aizraujošu ekskursiju pa teātri, kuras laikā iepazīstinām ar teātra vēsturi, ēku, aizkulisēm un darbnīcām, kur top lelles, dekorācijas un rekvizīti izrādēm. Teātra otrajā stāvā var aplūkot Leļļu teātra muzeja ekspozīciju, kurā atspoguļota teātra vēsture un slavenākie iestudējumi kopš teātra dibināšanas 1944. gadā.  

 

Sīkāka informācija pa tālr.: 67285418 vai info@lelluteatris.lv

 

 


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2018