Lācītis Duglass Santa Didžus
Pūce Arnita Jaunzeme
Zaķis Pēteris Galviņš

Publikāciju pašreiz nav
Skatītāja03.10.2016.
Bijām noskatīties šo izrādi un diemžēl sekoja vilšanās... Ideja laba, bet izpildījums vājš (daudz labāk patīk tradicionālais leļļu teātris,kur aktieri paliek neredzami, bet, ja tie ir uz skatuves, tad vimaz nav redzama mutes plātīšana utt.), nepatika arī zvēriņu muļķīgā uzvedība (asociācijas ar muļķīgām amīšu multenēm), īsti pie sirds negāja arī mūzikālais noformējums. Mans vērtējums 4 no 10.
Lāsma05.12.2016.
Uzreiz pēc izrādes bērns šausmīgi sāka raudāt, un teica, ka grib pie lācīšiem. Prasija, vai viņus tur sita. Un tā visu atlikušo vakaru. Esam bijuši kādās 10 izrādēs un šitāda reakcija ir pirmoreiz. Viss ļoti haotiski, blīkš, blākš, maz sakarīga teksta. Man pašai nepatika, bērns saka, ka patika, bet tai pat laikā ļoti uztraucies.
Tava atsauksme
Atsauksme iesūtīta!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, Leļļu teātris ir tiesīgs to nepublicēt
Deivids Mellings

Kur ņemt vienu apkampienu?

Izrādes ilgums: 1:10, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 2+
Dramatizētājs: L. Kirmuškas skatuves versija
Pirmizrāde: 05.09.2015.
Režisore: Laila Kirmuška
Māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve
Komponists: Edgars Lipors
Dziesmu teksti : Daina Strelēvica

Par izrādi

Izrāde tapusi, balstoties uz grāmatu "Hugless Douglas Finds a Hug", ko sarakstījis un ilustrējis Deivids Mellings (David Melling).

Izdevējs "Hodder Children's Books", iespiedējs "Hachette Children's Group".

Labdien!!! Apkampsimies!!!

Duglass ir mazs lācītis ar plašu, mīlošu sirdi, kurš grib kādam dāvāt savu mīlestību. Jaukā pavasara rītā viņš pamostas un saprot, ka viņam ir nepieciešams apkampiens (mums visiem gadās tādas dienas).

Kur ņemt vienu apkampienu? To ĪSTO apkampienu.. Jo meklējot vienu apkampienu, var gadīties bīstamais, nedraudzīgais, NEĪSTAIS apkampiens. No tā gan derētu izvairīties. Nevar taču apkampt ko pagadās. Bet kā atrast to ĪSTO? Lūk, jautājums mums un jums!

2013.gadā „Bērnu un jauniešu žūrija” angļu rakstnieka un ilustratora Deivida Mellinga stāstiņam „Kur ņemt vienu apkampienu?” piešķīra populārākās bērnu grāmatas titulu vecuma grupā no 5 līdz 9 gadiem.


Atbalstītāji:
Pieteikties jaunumiem >
© Latvijas Leļļu Teātris, 2018